عمل زیبایی| عمل زیبایی بازیگران| عمل زیبایی ساکشن

مرگ سه زن ایرانی به خاطر عمل زیبایی | این عمل زیبایی را هرگز انجام ندهید

در جریان ٣ حادثه جداگانه در پایتخت، ٣ زن جوان که تحت عمل لاغری و زیبایی قرار گرفته بودند، جان‌شان را از دست دادند.

مرگ سه زن ایرانی به خاطر عمل زیبایی | این عمل زیبایی را هرگز انجام ندهید

عمل زیبایی به هر گونه عمل پزشکی بر روی بدن که نه به ضرورت بلکه به هدف زیبا شدن انجام بگیرد اطلاق می شود. آمار عمل زیبایی طی سالیان گذشته با رشد قابل توجهی همراه شده است. عمل زیبایی در عین حال که می تواند تاثیر قابل توجه و مثبتی روی صورت و بدن بگذارد اما مخاطره آمیز هم می تواند باشد. سالیانه افراد زیادی بر اثر انجام عمل زیبایی جان خود را از دست می دهند.

در جریان ٣ حادثه جداگانه در پایتخت، ٣ زن جوان که تحت عمل لاغری و زیبایی قرار گرفته بودند، جان‌شان را از دست دادند.

به گزارش همشهری، این ٣ حادثه سه‌شنبه گذشته در پایتخت اتفاق افتاد و جان ٣ زن جوان را گرفت. نخستین حادثه صبح سه‌شنبه اتفاق افتاد. زنی جوان که برای انجام جراحی زیبایی به یکی از کلینیک‌های پایتخت رفته بود وقتی به اتاق عمل منتقل شد زیر تیغ جراح ناگهان قلبش از تپش ایستاد. هرچند عمل احیا صورت گرفت اما زن جوان به زندگی برنگشت و جانش را از دست داد. در این شرایط گزارش این حادثه مرگبار به بازپرس جنایی تهران اعلام شد و به دستور او جسد زن جان‌باخته به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت اصلی مرگ وی مشخص شود. از سوی دیگر خانواده این زن از تیم جراحی شکایت کرده‌اند و پرونده برای ادامه روند رسیدگی به دادسرای جرائم پزشکی فرستاده شد.

دومین حادثه نیز ساعتی بعد به بازپرس جنایی تهران اعلام شد. قربانی دوم نیز زنی جوان بود که برای انجام جراحی ساکشن به یکی از کلینیک‌های پایتخت مراجعه کرده بود. آنطور که خانواده زن جوان می‌گفتند وی می‌خواسته لاغر شود و به همین دلیل نزد یک جراح زیبایی رفته تا عمل ساکشن انجام دهد اما در اتاق عمل و هنگام جراحی قلبش از تپش ایستاده و به کام مرگ رفته است. خانواده این زن هم از تیم جراحی شکایت کرده‌اند که تحقیقات ادامه دارد.

اما ساعتی پس از این دو حادثه مشابه، مرگ زن جوان دیگری به بازپرس جنایی اعلام شد تا قربانیان جراحی زیبایی به ٣ نفر برسد. آخرین و سومین زن جان‌باخته نیز همانند 2 زن قبلی برای انجام جراحی زیبایی به یکی از کلینیک‌های پایتخت رفت‌ که او هم پس از عمل جراحی به هوش نیامد و جانش را از دست داد.‌

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار