تجاوز| تجاوز به دختر| تجاوز به زن

تجاوز مرد شیطان صفت به دختر خودش و دختر همسرش | نقش باورنکردنی مادر دختر در این تجاوز

مرد شیطان صفت برای دومین بار به چنگ قانون افتاد.

تجاوز مرد شیطان صفت به دختر خودش و دختر همسرش | نقش باورنکردنی مادر دختر در این تجاوز

تجاوز عملی غیر انسانی است که توسط یک فرد علیه فرد دیگری صورت می گیرد و می تواند به صورت فیزیکی، کلامی یا... باشد. تجاوز جنسی به معنای نزدیکی با یک فرد بدون اجازه و رضایت اوست. حکم تجاوز جنسی به زن در ایران اعدام است. در ادامه خبری تلخ درباره تجاوز یک مرد 30 ساله به خواهر زنش در غیاب همسر خود را می خوانید که همه را به شوک فرو برده است.

مرد متجاوز که چند سال قبل به جرم تجاوز به اعدام محکوم شده اما از مجازات نجات یافته بود این بار با اتهام تعرض به دختر همسرش بازداشت شد.

به گزارش سایت جنایی، متهم که مردی میانسال است چند سال قبل با شکایت دخترش بازداشت شد. دختر جوان به پلیس گفت: مدتها است که پدرم من را آزار می‌دهد. او فردی معتاد است و همیشه با آزار و اذیت‌هایش آرامش را از من و مادرم می‌گیرد.

با شکایت این دختر پلیس پدر او را بازداشت کرد و پرونده برای رسیدگی به دادگاه ارسال شد. وقتی دختر و پدر در شعبه 10 مقابل قضات ایستادند مرد میانسال اتهام را قبول کرد. دختر جوان درخواست مجازات پدرش را مطرح کرد و گفت: مدت‌ها بود که پدرم من را اذیت می‌کرد آخرین بار او چون مواد کشیده و اصلا حالش خوب نبود به سمت من حمله کرد و به من تعرض کرد. من با کمک مادرم از او شکایت کردم.

با توجه به مدارکی که دختر جوان ارائه داد و سایر مدارک موجود دادگاه مرد میانسال را به اعدام محکوم کرد و رای صادره مورد تایید دیوان عالی کشور قرار گرفت اما قبل از اجرای حکم دختر این مرد شکایت خود را پس گرفت.

چند روز قبل دختر 14 ساله‌ای به دادگاه شکایت کرد و گفت ناپدری‌اش به او تعرض کرده است این دختر در شکایت خود عنوان کرد که مادرش هم همدستی کرده است.

به این ترتیب پرونده او این بار در شعبه 11 به جریان افتاد. متهم در بازجویی‌ها همه چیز را انکار کرد و مادر دختر نیز مدعی شد دخترش دروغ می‌گوید اما چند روز بعد وقتی که دختر مدارک خود را به دادگاه ارائه داد مادر او لب به اعتراف گشود و گفت: من در این موضوع نقشی نداشتم؛ اما شوهرم به دخترم تجاوز کرد. من فقط سکوت کردم.

وقتی قضات شعبه 11 نام متهم را استعلام کردند متوجه شدند او همان مجرم سابقه‌داری است که قبلا به اعدام محکوم شده بود.

این بار متهم اعلام کرد با دختر نوجوان رابطه داشته اما به خواست دختر بوده و اجباری در کار نبوده است. او گفت: من چندسال پیش محکوم به اعدام شدم آن زمان مواد می‌کشیدم و بعد از اتفاقی که افتاد همسرم از من طلاق گرفت ضمن اینکه من همه اموالم را به نام دخترم کردم تا شکایت را پس گرفت. بعد از آن بود که با سهیلا آشنا شده و ازدواج کردم. دختر سهیلا خودش می‌خواست با من رابطه داشته باشد و تجاوزی در کار نبود.

با توجه به آنچه در پرونده آمده و صحبت‌های شاکی و متهمان، مرد میانسال بازداشت شد و پرونده در شعبه 11 در حال رسیدگی است.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار