تیراندازی قاچاقچیان

تیراندازی در میرجاوه / درگیری مرزبانان با قاچاقچیان در مرز میرجاوه

بنا بر اعلام فرمانده هنگ مرزی میرجاوه مرزبانان در درگیری با قاچاقچیان توانستند بیش از ۱۳۰ کیلوگرم انواع مواد افیونی مرزهای میانی استان را کشف و آنان را دستگیر کنند.

تیراندازی در میرجاوه /  درگیری مرزبانان با قاچاقچیان در مرز میرجاوه

سرهنگ ابوالفضل نظری در میرجاوه اظهار کرد: در راستای تشدید مبارزه با قاچاق موادمخدر ، مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه با اشراف اطلاعاتی و بکارگیری تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی از قصد قاچاقچیان مواد مخدر برای انتقال محموله خود به داخل کشور مطلع شدند و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل به تشدید پوشش نوار مرزی پرداختند.

فرمانده هنگ مرزی میرجاوه افزود: سوداگران مرگ زمانی که خود را در کمین و محاصره مرزداران دیدند شروع به تیراندازی به سمت مأموران کردند که در نهایت پس از ساعتی درگیری مسلحانه با توجه به اتخاذ تاکتیک‌های عملیاتی مناسب و حجم آتش مأموران، قاچاقچیان تسلیم مرزداران شدند.

وی عنوان کرد: مرزداران طی این یک عملیات در نقاط صفر مرزی، موفق شدند ضمن دستگیری یک نفر سوداگر مرگ، توقیف یک دستگاه خودرو، مقدار 133 کیلو 500 گرم مواد افیونی از نوع شیشه، یک قبضه سلاح جنگی کلاش و تعداد یک تیغه خشاب به همراه 22 تیر جنگی کلاش، یک دستگاه بیسیم دستی کشف کنند.

 

منبع: رکنا
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار