سقوط از پارکینگ طبقاتی

سقوط پسر جوان از پارکینگ طبقاتی / چرا سقوط اتفاق افتاد؟

تحقیقات جنایی با وقوع سقوط مشکوک پسر جوان از یک پارکینگ طبقاتی در جنوب تهران شروع شد.

سقوط پسر جوان از پارکینگ طبقاتی / چرا سقوط اتفاق افتاد؟

تحقیقات جنایی با وقوع سقوط مشکوک پسر جوان از یک پارکینگ طبقاتی در جنوب تهران شروع شد.

اوایل اردیبهشت ماه امسال، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های جنوب تهران، سقوط مشکوک پسر جوانی را از رتفاع به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کردند.

با اعلام این خبر، ماموران پلیس راهی بیمارستان شدند و با پسر جوانی مواجه شدند که از یک پارکینگ طبقاتی عمومی واقع در جنوب تهران سقوط کرده است و این پسر جوان زمان حادثه در کنار 4 نفر از دوستانش بوده است.

بررسی‌ها ادامه داشت تا اینکه خانواده پسر جوان بخاطر این حادثه شکایت خود را ثبت کردند و بدین ترتیب موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار قاضی محمد وهابی بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی قرار گرفت.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، پسر جوان به همراه دوستانش در پارکینگ طبقاتی مشغول مصرف مشروبات الکلی بودند که ناگهان پسر جوان و یک نفر از دوستانش که ظاهرا از گذشته با او اختلاف داشته جمع شدند و دقایقی بعد این سقوط رخ داده است.

پس از دریافت این اطلاعات مهم، دوست پسر جوان که شاهد حادثه بود با دستور قاضی جنایی از سوی ماموران پلیس دستگیر شد. با توجه به سن متهم، با صدور قرار عدم صلاحیت پرونده برای سیرمراحل قانونی به دادسرای ناحیه 29 (ویژه اطفال و نوجوانان) ارجاع شد و پسر جوان در کما  است.

 

منبع: برترینها
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار