رودخانه هراز، امروز دومین کودک را در خود غرق کرد؛ هنوز پیدا نشد

صبح امروز پس از کشف جسد بی‌جان یک پسر 12 ساله در رودخانه هراز، دومین کودک غرق‌شده در این رودخانه پیش از ظهر امروز شنبه 24 تیرماه اعلام شد.

رودخانه هراز، امروز دومین کودک را در خود غرق کرد؛ هنوز پیدا نشد

جمشید نیکزاد رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل گفت: عملیات جستجوی این کودک ۹ ساله که همراه خانواده خود در حاشیه رودخانه هراز برای استراحت اسکان داشتند و به داخل رودخانه پرت شده بود، انجام شد.

وی افزود: در ساعت  ۹ و ۱۵ دقیقه صبح امروز با اعلام خبر از طریق مرکز ۱۱۲ با جمعیت هلال احمر مبنی بر غرق شدن کودک ۱۲ ساله در رودخانه خروشان هراز در حدفاصل روستای آب اسک بخش لاریجان شهرستان آمل، بلافاصله تیم های امداد و نجات پایگاه های رینه و گزنک و یک تیم پشتیبانی از شهرستان آمل اعزام شدند.

غرق رودخانه هراز

رئیس جمعیت هلال احمر آمل ادامه داد: تیم های امداد و نجات کوهستان، دهیاری و نیروهای مردمی هم در این جستجو برای پیدا کردن این کودک همکاری کردند.

وی ادامه داد: متاسفانه تاکنون اثری از کودک ۹ ساله پیدا نشده اما جستجوی تیم های حاضر در منطقه ادامه دارد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با اشاره به اینکه این سومین غرق شدگی امسال در رودخانه هراز در چهارماهه امسال است، از همه مسافران و گردشگران تقاضا کرد در صورتی که حاشیه رودخانه هراز را برای استراحت خود و خانواده انتخاب می‌کنند مراقب کودکان خود باشند.

رودخانه هراز یکی از رودخانه های پرآب در مازندران است که از سرچشمه های کوه دماوند سرچشمه می‌گیرد و پس از عبور از مسیر جاده هراز، شهرآمل و روستاهای پایین دست به شهر سرخرود در شهرستان محمودآباد منتهی و به دریای خزر سرازیر می شود.

 

منبع: ایسنا
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار