حقوق بازنشستگان| حقوق بازنشستگان کشوری| حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

حقوق بازنشستگان از امروز افزایش یافت | اعلام زمان واریز عیدی بازنشستگان

حقوق بازنشستگان به همراه ده درصد افزایش بازنشستگان لشگری امروز و فردا پرداخت می شود.

حقوق بازنشستگان از امروز افزایش یافت | اعلام زمان واریز عیدی بازنشستگان

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و لشکری و کشوری در سال 1403 حدود 20 درصد افزایش می یابد. همچنین در سال 1403 احتمالا همسان سازی حقوق بازنشستگان اجرا خواهد شد. کف حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در سال آینده 9 میلیون تومان خواهد بود.

حقوق بازنشستگان به همراه ده درصد افزایش بازنشستگان لشگری امروز و فردا پرداخت می شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین، با تایید ستاد کل نیروهای مسلح، حقوق بهمن‌ماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران صندوق لشگری ده درصد افزایش می‌یابد.

با این حال، تا ظهر ۲۹ بهمن ماه، هنوز پرداخت حقوق این بازنشستگان آغاز نشده است. به گفته‌ی رییس کانون بازنشستگان انتظامی، افزایش حقوق ۱۰درصدی بازنشستگان، ظرف امروز یا فردا همراه با حقوق بهمن ماه واریز خواهدشد.

زمان واریز عیدی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی

حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از امروز (۲۱ بهمن ماه) به حساب بازنشستگان این سازمان واریز می‌شود. هم‌اکنون بیش از ۴میلیون بازنشسته و مستمری‌بگیر تامین اجتماعی حقوق دریافت می‌کنند که حقوق بهمن ماه به حساب آنها واریز خواهد شد.

لازم به ذکر است که واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بر اساس حروف الفبا از ۲۱ بهمن آغاز و تا۳۰ بهمن ماه به اتمام خواهد رسید.

همچنین پس از اتمام واریز حقوق بهمن ماه، «عیدی» بازنشستگان به حساب آنها واریز خواهد شد. این در حالیست که عیدی بازنشستگان به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و به ازای همسر ۷۰۰ هزار تومان و به ازای هر فرزند تحت تکفل۳۰۰ هزار تومان واریز می‌شود

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار