پیش فروش سایپا| پیش فروش سایپا مهر 1402| پیش فروش سایپا بدون قرعه کشی

پیش فروش سایپا بدون قرعه کشی | کوییک و شاهین به حراج گذاشته شدند +اعلام شرایط

ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی در آبان ۱۴۰۲ آغاز شد.

پیش فروش سایپا بدون قرعه کشی | کوییک و شاهین به حراج گذاشته شدند +اعلام شرایط

پیش فروش سایپا یکی از طرح های شرکت خودروسازی سایپا برای عرضه محصولاتش است. در پیش فروش سایپا معمولا قیمت محصولات نسبت به خرید از بازار آزاد ارزان تر است. افرادی که در طرح پیش فروش سایپا شرکت می کنند پس از چند ماه خودروی خود را دریافت می کنند. تازه ترین پیش فروش سایپا به خودروهای پراید وانت و نیسان تک سوز و دوگانه سوز اختصاص دارد. تازه ترین خبر درباره پیش فروش سایپا را در ادامه بخوانید.

ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی در آبان ۱۴۰۲ آغاز شد. ثبت نام فروش فوق العاده سایپا مربوط به خودروهای کوییک آر تیپ اس، شاهین اتوماتیک و کوییک اس است. در ادامه شرایط کامل ثبت نام سایپا در آبان ماه را بخوانید.

به نوشته اقتصاد آنلاین، همانطور که اشاره شد ثبت نام فروش فوری سایپا مربوط به کوییک آر تیپ اس، شاهین اتوماتیک و کوییک اس است. بر اساس اطلاعیه این سه خودرو ۹۰ روزه تحویل متقاضیان خواهند شد. قیمت فروش نیز بر اساس جدیدترین قیمت کارخانه محصولات سایپا است. در تصویر زیر جزییات را با دقت بخوانید.

فوری؛ آغاز ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی / فروش خودرو کوییک و شاهین تحویل ۹۰ روزه + لینک سایت

فوری؛ آغاز ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی / فروش خودرو کوییک و شاهین تحویل ۹۰ روزه + لینک سایت

شرایط پیش فروش سایپا

محدودیت کد ملی برای ثبت نام سایپا کوییک و شاهین اعمال خواهد شد

بر اساس شرایط ثبت نام سایپا هر کد ملی صرتاً مجاز به تقاضای یک دستگاه خودرو است.

حداقل سن متقاضیان برای ثبت نام فروش فوق العاده سایپا ۱۸ سال است و شخص ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می باشند.

امکان ثبت نام سایپا ۱۴۰۲ برای متقاضیان دارای پالک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو میسر نیست.

 ثبت نام شاهین و کوییک برای مشتریان حقوقی میسر نیست. 

متقاضی ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی باید طی ۱۸ ماه گذشته نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو و طی ۱۰ ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور تاکتور خودرو نداشته باشد.

تکمیل مراحل ثبت نام بدون قرعه کشی سایپا ویژه  کوییک و شاهین تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام سایپا یعنی آدرس https://saipa.iranecar.com/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت سایپا نخواهد بود.

چه کسانی می‌توانند برای ثبت نام کوییک اقدام کنند؟

 متقاضیان حائز شرایطی که در طرح فروش عادی سایپا در سامانه یکپارچه عرضه خودرو در خردادماه سال ۱۴۰۲ نسبت به ثبت نام کوییک اس و  آر تیپ اس و اقدام نموده و اولویت ایشان تابستان و پاییز و زمستان ۱۴۰۲ تعیین و در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ نیز پیامک به ایشان ارسال شده است، امکان واریز وجه خودرو و تکمیل مراحل ثبت نام سایپا ۱۴۰۲ را دارند.

چه کسانی می‌توانند برای ثبت نام شاهین بدون قرعه کشی اقدام کنند؟

متقاضیان واجد شرایطی که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ پیامک اطلاع‌رسانی دریافت کرده‌اند، هم‌اکنون امکان واریز وجه و تکمیل ثبت نام شاهین اتوماتیک را خواهند داشت. 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار