ایران خودرو| قیمت ایران خودرو| پیش فروش ایران خودرو

ایران خودرو از ری را رونمایی کرد | اولین ویدئو از ری را برقی ایران خودرو

روز گذشته در نمایشگاه تحول صنعت خودرو، رونمایی از خودروی ری را برقی صورت گرفت.

ایران خودرو از ری را رونمایی کرد | اولین ویدئو از ری را برقی ایران خودرو

ایران خودرو یکی از قطب های خودروسازی ایران است که در کنار سایپا پرتیراژترین خودروهای تولید داخل را عرضه می کند. انواع پژو شامل پژو 206، پژو 207 و پژو پارس و دنا، رانا، سورن و تارا از خودروهای محبوب ایران خودرو هستند. محصولات ایران خودرو به نسبت محصولات سایپا قیمت بالاتری دارند. ایران خودرو در سالهای جدید از خودروهای جدیدی رونمایی کرده است. تازه ترین خبر درباره ایران خودرو را در ادامه بخوانید.

روز گذشته در نمایشگاه تحول صنعت خودرو، رونمایی از خودروی ری را برقی صورت گرفت که به عنوان نسخه برقی اولین کراس اوور ملی معرفی شد. به گفته مدیر مرکز تحقیقات ایران خودرو با توجه به خط مونتاژ جدید توسعه داده شده، “ری را” از نیمه بهمن ماه وارد فاز تولید انبوه می شود.

این خودرو از جمله محصولات داخلی بود که از ابتدا توجه بسیاری را به خود جلب کرد و رونمایی آن همراه با حاشیه‌های فراوان همراه بود. علاوه بر طراحی نسبتا مدرن و بروز، این خودرو امکانات مناسبی را نیز ارائه می‌دهد و به عنوان اولین کراس اوور ملی شناخته می‌شود.

برای ایران خودرو، ری را محصولی ویژه‌ای محسوب می‌شود و به عنوان پرچمدار محصولات این شرکت محسوب می‌شود. این شرکت در تلاش است تا بیش از پیش محبوبیت این خودرو را افزایش دهد.

امروزه با آزاد شدن واردات خودرو، عرضه خودروهای هیبریدی و برقی و تغییرات در بازارهای جهانی، ایران خودرو تصمیم گرفته است تا نسخه بدون‌سوخت فسیلی و سبز پرچمدار خود، یعنی خودرو ری را برقی را رونمایی کند. در ادامه به مشخصات و امکانات ری را برقی و تغییرات نسبت به نسخه‌های غیر برقی آن پرداخته خواهد شد.قطعات دکوراتیو کرومی هم آبی رنگ شده اند و در نمای جانبی طرح های گرافقکی با رنگ آبی کار شده است. نمای عقب خودرو تغییری ندارد و پورت شارژ هم جایگزین درب پاک شده است.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار