قیمت قند و شکر| قیمت قند و شکر امروز| قیمت شکر آبان 1402

قیمت قند و شکر زیر 30 هزار تومان | تازه ترین قیمت قند و شکر اعلام شد

بروزترین قیمت قند و شکر در عمده فروشی ها و خرده فروشی ها اعلام شد.

قیمت قند و شکر زیر 30 هزار تومان | تازه ترین قیمت قند و شکر اعلام شد

قیمت قند و شکر در ماه های اخیر با حواشی متعددی روبرو بوده است. در برهه ای قیمت قند و شکر به شدت افزایش پیدا کرد و شکر کمیاب شد. با شروع فصل پاییز قیمت قند و شکر با کاهش مواجه شد و این روزها بازار کالای اساسی آرامتر شده است. تازه ترین خبر درباره قیمت قند و شکر را بخوانید.

سید محمد جعفری، سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران می گوید: قیمت مصوب برای فروش شکر به مصرف‌کننده به ازای هر کیلوگرم ۲۸ هزار تومان است. و حداکثر سهمیه خرید برای هر نفر به میزان سه کیلوگرم است.

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به تامین شکر مورد نیاز در بازار گفت: ۲۲۵ تن شکر سفید برای مصرف خانوار استان تخصیص داده شده است.

سید محمد جعفری سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران، درباره تخصیص سهمیه ۲۲۵ تن مرحله اول شکر فله مصرف خانوار استان اظهار کرد: قیمت مصوب برای فروش به مصرف‌کننده به ازای هر کیلوگرم ۲۸ هزار تومان است.

وی با بیان اینکه حداکثر سهمیه خرید برای هر نفر به میزان سه کیلوگرم است، گفت: در مکان‌های توزیع شکر، نصب بنر و درج عبارت تنظیم بازار و قیمت مصرف‌کننده الزامی است.

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران اظهار کرد: اعلام لیست مباشران دریافت‌کننده و لیست خریدار توسط عاملان فروش به همراه اطلاعات ثبت شده شکر به مدیریت بازرسی و نظارت جهاد کشاورزی استان جهت رصد و پایش ضروری است.

جعفری افزود: نظارت و بازرسی از روند توزیع با قیمت مصوب و میزان در نظر گرفته شده به عهده مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان است و در هر مرکز توزیع استقرار بازرسان بسیج و همکاران جهاد کشاورزی آن شهرستان برای صحت توزیع ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: حداکثر مهلت جذب سهمیه تخصیصی شکر تا ۲۰ آبان ماه امسال است و در صورت جذب نشدن سهمیه آن شهرستان به شهرستان‌هایی که جذب کامل انجام دادند تخصیص خواهد یافت.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار