پیش فروش سایپا| پیش فروش سایپا مهر 1402| پیش فروش سایپا بدون قرعه کشی

پیش فروش سایپا با 6 فقره چک | شرایط پیش فروش سایپا ویژه آبان 1402 اعلام شد

ثبت نام فروش فوق العاده سایپا مربوط به وانت زامیاد است.

پیش فروش سایپا با 6 فقره چک | شرایط پیش فروش سایپا ویژه آبان 1402 اعلام شد

پیش فروش سایپا یکی از طرح های شرکت خودروسازی سایپا برای عرضه محصولاتش است. در پیش فروش سایپا معمولا قیمت محصولات نسبت به خرید از بازار آزاد ارزان تر است. افرادی که در طرح پیش فروش سایپا شرکت می کنند پس از چند ماه خودروی خود را دریافت می کنند. تازه ترین پیش فروش سایپا به خودروهای رانت و زامیاد اختصاص دارد. تازه ترین خبر درباره پیش فروش سایپا را در ادامه بخوانید.

ثبت نام فروش فوق العاده سایپا امروز ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد. طبق اطلاعیه این طرح مربوط به فروش اقساطی سایپا با بازپرداخت ۴ ماهه است. در ادامه شرایط جدیدترین ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی را بخوانید.

پیش فروش سایپا بدون قرعه کشی

به نوشته اقتصادآنلاین، ثبت نام فروش فوق العاده سایپا مربوط به وانت زامیاد است. بر اساس اطلاعیه با ۶ فقره چک ۴ماهه می‌توانید در جدیدترین طرح ثبت نام سایپا در آبان ماه شرکت کنید. همچنین این خودروسازی امکان فروش نقدی را فراهم کرده است که مربوط به طرح فروش فوری و پیش فروش سایپا است. در تصویر زیر جزییات را با دقت بخوانید.

فوری؛ آغاز فروش اقساطی سایپا بدون قرعه کشی / تحویل خودرو ۳۰ روزه + لینک

شرایط پیش فروش سایپا ویژه آبان 1402

محدودیت کد ملی برای ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی ویژه زامیاد اعمال خواهد شد و هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است.

سایر محدودیت های الزم جهت ثبت نام در سیستم فروش اعمال گردیده است.

در صورتیکه پس از امضای قرارداد فی مابین با مشتری، بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری و محیط زیست شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافیی یبر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود و هرگونه افزایش هزینه‌های شماره گذاری،بیمه، مالیات، مالیات ارزش افزوده ، مالیات نقل، عوارض شماره گذاری و ...( تا قبل از فاکتور خودرو صورت پذیرد، هزینه‌های مربوطه از مشتری اخذ خواهد شد.

 شرایط فروش شماره ۱ و ۲ این بخشنامه از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو سایپا سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.

 در شرایط فروش اقساطی سایپا ویژه شماره ۱ و ۲ این بخشنامه علاوه بر بسته های خدمت تعریف شده امکان انتخاب سایر بسته های خدمات فعال در شرایط فروش تا قبل از زمان واریز وجه میسر است. مشتریان محترم می توانند جهت رویت بسته های خدمت و آپشن به سایت org.saipayadak.www مراجعه نمایند. 

مهلت پیش فروش سایپا

ثبت نام سایپا آبان ۱۴۰۲ از امروز ساعت ۹ صبح ۱۷ آبان ماه آغاز می شود و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

تکمیل مراحل ثبت نام بدون قرعه کشی سایپا ویژه وانت  زامیاد تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام سایپا یعنی آدرس https://saipa.iranecar.com/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت سایپا نخواهد بود.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار