قیمت مسکن| قیمت مسکن در تهران| قیمت مسکن در ولنجک

قیمت مسکن در ولنجک تهران چند؟ | آگهی‌های قیمت مسکن در ولنجک را ببینید سرتان سوت می‌کشد!

اگر قصد سرمایه‌گذاری در ولنجک را دارید، انتخاب‌های متنوعی واحد های دو خوابه در ولنجک پیش روی شما قرار دارد.

قیمت مسکن در ولنجک تهران چند؟ | آگهی‌های قیمت مسکن در ولنجک را ببینید سرتان سوت می‌کشد!

قیمت مسکن طی سال های اخیر در ایران به شدت افزایش پیدا کرده است. چندی پیش رئیس مرکز پژوهش های مجلس از افزایش 52 برابری قیمت مسکن طی 17 سال اخیر گلایه کرده بود. پاییز سال 1401 بیشترین میزان افزایش قیمت مسکن طی فصول گذشته رخ داد. در حالی که بسیاری از خریداران و مستاجران از افزایش شدید قیمت مسکن و قیمت اجاره گلایه دارند برخی رسانه‌ها از کاهش قیمت ها در روزهای اخیر خبر داده‌اند. تازه ترین خبرها درباره قیمت مسکن را در ادامه بخوانید.

ولنجک یکی از محله‌های شمال تهران و شمیران است. این محله در کوهپایه‌های قله توچال و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد.افراد زیادی به دنبال خرید خانه در ولنجک هستند بنابراین برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای خرید یک خانه دو خوابه در ولنجک با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای خرید نیازمند هستید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در ولنجک را دارید، انتخاب‌های متنوعی  واحد های دو خوابه در ولنجک پیش روی شما قرار دارد. واحد آپارتمانی ۱۲۹ متری در ولنجک درحالی که ۱۷ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، ارزشی بالغ‌بر۲۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان دارد.

بر اساس گزارشی که اقتصادآنلاین منتشر کرده، با سرمایه ۲۷ میلیارد تومان میتوانید آپارتمانی ۷ ساله در ولنجک با متراژ ۱۵۰ متر و ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.

همچنین واحد دیگری در همین منطقه با سنی معادل ۶ سال و متراژ ۱۰۵ متر و ۲ اتاق خواب معادل ۲۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

برای خرید واحد آپارتمانی در ولنجک  با متراژ ۱۴۰ متر با توجه به اینکه تنها ۲ سال از ساخت این ساختمان میگذرد و این واحد ۲ خوابه است، به بودجه‌ای بالغ‌بر ۲۶ میلیارد تومان احتیاج دارید.

ارزش واحدی نوساز در ولنجک  با متراژ ۱۲۸ متر درحالی که این واحد ۲ خوابه است، مبلغی بالغ‌بر ۲۸ میلیارد  تومان است.

همچنین برای خرید واحدی ۱۱۵ متری در ولنجک با سنی معادل ۱۰ سال و ۲ اتاق خواب به سرمایه‌ای معادل ۱۸ میلیارد تومان احتیاج دارید.

لازم به ذکر است با توجه به منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

جدول قیمت مسکن در ولنجک تهران

222

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار