45 دستگاه‌ اداری پرمصرف تهران مشمول قطع برق شدند

بنا بر اعلام مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، ۴۵ دستگاه اداری پرمصرف شهر تهران در نخستین روز از هفته، مشمول قطع انشعاب برق شدند.

45 دستگاه‌ اداری پرمصرف تهران مشمول قطع برق شدند

 رامین پوریا با بیان اینکه باوجود پیش‌بینی بار مصرفی حدود ۵ هزار و ۲۰۰ مگاوات در شهر تهران در روز شنبه ۲۴ تیرماه، میزان مصرف در این کلان‌شهر از ۴ هزار و ۷۰۰ مگاوات فراتر نرفته است، این موفقیت را ناشی از همکاری مشترکان و اجرای موفق برنامه‌های مدیریت بار دانست.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ادامه داد: ۸۰ درصد از برنامه‌های مدیریت بار در حوزه اداری محقق شده و در این بخش به‌صرفه جویی معادل ۱۴۰ مگاوات دست پیدا کرده‌ایم.

وی ضمن قدردانی از ادارات و سازمان‌هایی که همکاری مناسبی با این شرکت داشته‌اند گفت: امروز ۲۴ تیرماه، ۴۵ دستگاه اجرایی شهر تهران که همکاری مناسبی در اجرای طرح‌های مدیریت مصرف برق نداشته و به اخطارهای داده شده توجهی نکرده‌اند مشمول قطع برق شده‌اند.

پوریا خاطرنشان کرد: سازمان حفاظت محیط‌زیست، سازمان اوقاف، بانک شهر، ساختمان اداری دانشگاه آزاد تهران غرب و ساختمان اداری دانشگاه تربیت‌مدرس از جمله این ادارات هستند.

 

منبع: ایرنا
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار