تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس کشور | تعطیلی مدارس تهران

جزییات تعطیلی مدارس در آخر سال | هفته آخر اسفند تعطیل شد

یکی از پیشنهادات در این زمینه این است که دولت یک هفته آخر اسفند را تعطیل اعلام کند تا مردم از این فرصت بهره‌مند شوند.

جزییات تعطیلی مدارس در آخر سال | هفته آخر اسفند تعطیل شد

تعطیلی مدارس یکی از سوالات مطرح شده امروز است. تعطیلی مدارس علاوه بر کارمندان برای مردم نیز دارای اهمیت زیادی است. تعطیلی مدارس برای جشن نوروزی اعلام شد.مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در پاسخ به سوالی درباره احتمال تعطیلی زودهنگام مدارس از ۲۷ اسفندماه گفت: طبق تقویم تا آخرین روز سال در خدمت دانش آموزان هستیم.

شروع تعطیلی مدارس برای نوروز

علیرضا کریمیان در حاشیه برگزاری نخستین همایش ملی تجلیل از دبیران منتخب درس آمادگی دفاعی کشور در پاسخ به سوالی درباره احتمال تعطیلی زودهنگام مدارس از ۲۷ اسفندماه گفت: طبق تقویم تا آخرین روز سال (۲۸ اسفند) در خدمت دانش آموزان هستیم.

وی با اشاره به نزدیک شدن به مراسم چهارشنبه سوری گفت: به همه دانش آموزان توصیه می کنیم که حتما موارد ایمنی را رعایت کنند و مراقب سلامتی خود باشند تا در صحت و سلامت کامل به استقبال سال نو بروند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران درباره تکالیف و پیک نوروزی دانش آموزی نیز گفت: طبق مصوبات ستاد مرکزی وزارتخانه، پیک نوروزی سال هاست منسوخ شده، بنابراین پیک نوروزی نداریم و توصیه خاصی هم برای تکالیف نوروزی دانش آموزان نداریم.

تعطیلی مدارس

جزییات تعطیلی مدارس در آخر سال

امام جمعه بندرعباس با اشاره به همزمانی "ماه رمضان و عید نوروز" گفت: یکی از پیشنهادات در این زمینه این است که دولت یک هفته آخر اسفند را تعطیل اعلام کند تا مردم از این فرصت بهره‌مند شوند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به ویژه جشن نیمه شعبان و میلاد امام عصر (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان گفت: ایران اسلامی از امنیت بسیار خوبی بهره مند است که عامل مهم حصول این امنیت تلاش و از جان گذشتگی نیروهای امنیتی کشور که است که به صورت گمنام فعالیت می‌کنند تا در این کشور سایه امنیت وجود داشته باشد. 

وی افزود: نیروهای وزارت اطلاعات چه در داخل استان و چه در کشور را می‌توان قهرمانان بی نام و نشان نامید که جان خود را به خطر می‌اندازند تا مردم ما احساس آرامش و امنیت داشته باشند و توطئه‌های مختلف دشمن با شکست مواجه شود. 

امام جمعه بندرعباس گفت: امام زمان (عج) ادامه دهنده و تکمیل کننده همه اولیا الله است و برای اینکه ما هم در دولت کریمه آن حضرت باشیم باید با ایشان سنخیت داشته باشیم. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن عید نوروز تصریح کرد: امسال با توجه به تقویم ماه رمضان با عید نوروز متقارن شده که نیاز است دولت برای این مسئله تدبیری بیندیشد تا مردم بتوانند هم به سفر و گردش و تفریح خود بپردازند و هم از فرصت مغتنم ماه رمضان بهره ببرند. . 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار