فال تاروت | فال تاروت امروز

فال تاروت کبیر روزانه را اینجا بگیر | فال تاروت کبیر امروز یکشنبه ۱۸ دی 1401

امروز چه روزی خواهید داشت؟ فال تاروت یکشنبه ۱۸ دی را بخوانید تا از اتفاقات مهم پیش روی خود در این روز باخبر شوید.

فال تاروت کبیر روزانه را اینجا بگیر | فال تاروت کبیر امروز یکشنبه ۱۸ دی 1401

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، فال تاروت است. در ایران فال تاروت چندان شناخته شده نیست. فال تاروت برای پیش بینی آینده از روشهای باستانی و قدیمی است. فال تاروت taroot نه تنها برای پیش بینی و آینده بینی بهره گیری می شده هست بلکه برای تربیت نفس آدمی هم مورد بهره گیری بوده هست. برای پیش بینی از آینده خود همراه با ماه فال تاروت خود را ببینید.

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت درویش : وقتی نمی توانید از خودتان حمایت کنید چه کسی از شما حمایت خواهد کرد؟ ممکن است امروز با این سوال دست و پنجه نرم کنید. درویش به ما می گوید که تاریکی پایان یافته و بار دیگر روشنایی خواهد آمد. با طلوع صبح، مشکلات مبرم مان حل شده و نور فانوس درویش، به تاریکی زندگی مان روشنی خواهد بخشید. آیا شریک کاری یا احساسی تان مانع تصمیم گیری های شما می شود؟ فضا امروز مملو از پرسش های مطرح نشده بوده و ممکن است بخواهید برای گشت و گذار، به مکانی ناشناخته بروید. درویش منتظر دیدن عکس العمل های اطرافیانش است.

فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت ابله: امروز ممکن است رابطه تان کمی سرد شود. اینکه چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار می کنید و آیا می توانید احساسات واقعی خود را بیان کنید، موضوعی بسیار مهم است. احمق در احساسی بسیار نترس و گاهی بی حواس است، اما هنوز هم به شدت به خواسته های شخصی خود توجه می کند. کودک درون بازیگوش شما سوار بر اسب سفید پیروزی شده و می تواند شادی زیادی را برایتان رقم بزند. شما نیز می توانید از این اتفاق لذت ببرید و احساسات خوب گذشته تان را دوباره تجربه کنید.

فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت مرگ: آیا یک بحران جدی برایتان به وجود آمده است؟ امروز ممکن است محدودیت هایی وجود داشته باشد که شما را از حرکت باز دارد یا موضوعی برایتان خسته کننده شده باشد. این مشکلات می تواند غافلگیر کننده باشد، اما لزوما به معنای یک اتفاق نیست. ظاهر شدن کارت مرگ به این معنی است که باید روابط کاری یا احساسی خود را یک پله ارتقا دهید. ممکن است در این روز تجربیات و احساسات خود را با همسرتان در میان بگذارید، اما شکی نیست که رابطه تان در مرحله جدیدی قرار دارد.

فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

مرد به دار آویخته موقتا تسلیم سرنوشت خود شده است. امروز به جای اینکه بدون اطلاعات مناسب یا ابزار لازم رو به جلو حرکت کند، انرژی خود را حفظ می کند تا بتواند اقدام درستی انجام دهد. توقف کردن به معنای عقب ماندن نیست، بلکه به معنی آماده سازی شرایط و انجام اقدامات صحیح است. ممکن است وضعیت کمی متشنج باشد. حتی قابل اعتمادترین رابطه ها نیز گاهی می تواند به چالش کشیده شود و در چنین مواقعی یک اتفاق هیجان انگیز می تواند به موضوعی احساسی تبدیل شود و سرنوشت شما را تغییر دهد.

فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت عاشقان: ممکن است به صورت کاملا غیرمنتظره ای، با یک دوست یا شریک عاطفی قدیمی تماس بگیرید یا برای او پیامی بفرستید. اما نباید بنشینید و منتظر تماس مورد نظرتان باشید. می تواند شور و اشتیاقی را در وجودتان زنده کند که مدت هاست آن را احساس نکرده بودید. بیرون کشیدن کارت عاشقان مزایای زیادی برای شما خواهد داشت. امروز چیزی در ذهن تان جرقه زده و می توانید پاسخ یک مشکل آزاردهنده را پیدا کنید. گاهی اوقات ممکن است درک درستی از مسائل نداشته باشید، اما با فاصله گرفتن از دغدغه های روزمره، شهودتان تقویت خواهد شد.

فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت ماه ممکن است شما برای تغییر آماده نباشید و ارتباط قدرتمند شما با یک دانش درونی، امروز گواه این حقیقت خواهد بود. اطرافیان شما از این دانش پنهانی تان تعجب می کنند، اما این خردمندی، ناشی از یک عمر گوش دادن به ندای درونی تان است. امروز ممکن است راهی جدید و نوآورانه در پیش بگیرید و مشکلات تان را حل کنید. کارت ماه نشان می دهد که راه حل های قبلی مبهم و بی نتیجه بوده و اکنون می توانید پاداش فداکاری های خود بگیرید.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت چرخ سرنوشت : امروز خوش شانسی وارد زندگی تان شده و مردم از شما انتظار دارند که هیچ کار اشتباهی انجام ندهید. شما می خواهید قبل از این که چرخ سرنوشت وارد دوران رکود خود شود، کارهای خود را به انجام برسانید. این کارت نشان دهنده پایان یافتن یک اتفاق در گذشته است. پیشرفت شما ناگهان متوقف شده و شاید لازم باشد قبل از هر گونه اقدام دیگری، ابتدا پایه های لرزان زندگی تان را محکم کنید. ممکن است مجبور باشید فصل گذشته زندگی تان را ببندید و برای آینده ای متفاوت آماده شوید.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت جهان : امروز می توانید اتفاقات تازه ای را تجربه کنید. جهان کارت رستگاری و پاداش کارهایی است که در گذشته انجام داده اید. این پاداش می‌تواند به اشکال مختلف، مانند ارتقاء شغلی، کار جدید، یا دیدن اتفاقات مثبت در زندگی تان دیده شود. امروز ممکن است کمی بی تاب باشید، اما گذر زمان، درک شما را بیشتر خواهد کرد. کارت جهان به شما یادآوری می کند که یک دوره از زندگی تان تمام شده و اکنون ممکن است چرخه کاملا جدیدی برایتان شروع شود. قبل از اینکه بتوانید این موقعیت را قضاوت کنید، باید به درک بیشتری برسید.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت درویش: امروز چیزی در ذهن تان جرقه زده و می توانید پاسخ یک مشکل آزاردهنده را پیدا کنید. درویش راهنمایی بسیار بخشنده است که می تواند تاریکی های زندگی تان را روشن کند. گاهی اوقات ممکن است درک درستی از مسائل نداشته باشید، اما با فاصله گرفتن از دغدغه های روزمره، شهودتان تقویت خواهد شد. کشمکش و قضاوت می تواند رابطه شما با شریک تجاری یا احساسی تان را به بن بست برساند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که دست از توقف بردارید و به جهتی که برای شما مناسب تر است، حرکت کنید

فال تاروت فردا برای متولدین دی:

ملکه مادر واقعی زمین و الگویی برای ماست. در روز شنبه می توانید با زنی ملاقات کنید که این ویژگی ها را دارد. او چرخه های طبیعت را درک می کند و اگر قرار است برنامه ای به ثمر بنشیند، زمان بندی مناسب آن را می داند. اگر به نتایجی که می خواهید نرسیدید، پس باید بدانید که اکنون زمان مناسبی برای آن نیست. کارت ملکه به شما یادآوری می‌کند مواقعی وجود دارد که فرد بیش از حد توانش، مسئولیت هایی را به عهده گرفته است. ملکه اعتدال می‌گوید: امروز باید در این زمینه تجدید نظر کنید، حجم کاری خود را متعادل کرده و خودتان را محدود نکنید.

فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت برج: امروز ممکن است بین واقعیت و خیال جدالی وجود داشته باشد و شما را سردرگم کند. شاید از خودتان بپرسید آیا کسی مرا فریب می دهد یا من خودم را گول می زنم؟ برج کارت توهم، سرخوردگی و گاهی ناامیدی است. با توجه کردن به احساسات تان، از دنیای خود کمی فراتر بروید. چه در زمینه کاری و چه در موضوعات شخصی، خبرهای تازه این فرصت را به شما می دهد که از زندگی تان بیشتر لذت ببرید. با در دست داشتن کارت برج می توانید به سرعت شرایط را تغییر دهید. به نظر می رسد که امروز می توانید بر همه مخالفت ها غلبه کنید.

فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت ارابه: آیا هدفی وجود دارد که آرزوی رسیدن به آن را دارید؟ نوری که در انتهای تونل سوسو می زند، به شما نشان می دهد که به خواسته خود خواهید رسید. ارابه کارت پیروزی است و به شما می گوید که در طول مسیر، از تمام استعدادهای جسمی و روحی خود استفاده خواهید کرد. سردرگمی در رابطه احساسی تان به پایان رسیده و از آنجایی که برای با هم بودن راه های زیادی را گذرانده اید، پیوند تان عمیق تر شده و بسیار هیجان زده هستید. امروز می توان یک مشکل شخصی را از طریق تماس با فرد اصلی خانواده حل کرد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار