بهنوش طباطبایی| همسر بهنوش طباطبایی| عکس بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی همسر جرج کلونی شد | خبر جنجالی درباره بهنوش طباطبایی + عکس

بهنوش طباطبایی در یک تئاتر به جای همسر جرج کلونی صحبت می‌کند؛ این موضوع دستمایه تبلیغات این تئاتر شده و این تئاتر با تیتر بهنوش طباطبایی همسر جرج کلونی شد در حال انجام تبلیغ است

بهنوش طباطبایی همسر جرج کلونی شد | خبر جنجالی درباره بهنوش طباطبایی + عکس

بهنوش طباطبایی هنرمند مطرح کشورمون همسر سابق مهدی پاکدل است. تغییر چهره ناگهانی بهنوش طباطبایی در مراسم خاکسپاری آتیلا پسیانی نظر همه رو به خود جلب کرد.صحبت های زیادی در شبکه های اجتماعی مبنی بر تعدد عمل های زیبایی که خانم بهنوش طباطبایی انجام داده می شود. اما باید اعتراف کرد که فقط با عمل زیبایی این همه تغییر امکانپذیر نیست. فیلم تمرینات ورزشی ایشان مهر تاییدی بر این گفته است.بهنوش طباطبایی عاشق ورزش است.

«خانم آقای جرج کلونی» عنوان تئاتری است که به کاگردانی مونا صوفی در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

در این نمایش بهنوش طباطبایی به جای «امل کلونی» همسر جرج کلونی صحبت می‌کند.

به گزارش فیلم‌نیوز، بهنوش طباطبایی قرار است بعد از مدت‌ها با تئاتر «خانم آقای جرج کلونی» به صحنه بازگردد، اما این بازگشت کمی متفاوت است. او در این نمایش حضور فیزیکی روی صحنه ندارد و مخاطبان فقط صدای او را می‌شنوند که به جای «امل کلونی» همسر «جرج کلونی» حرف زده است.

آخرین حضور طباطبایی روی صحنه تئاتر به شهریور ماه سال 1399 برمی‌گردد که در نمایش «عشق روزهای کرونا» به کارگردانی محمد رحمانیان روی صحنه رفت ، اما به دلیل همبازی بودن با یک گربه، اپیزود او از این نمایش بعد از دو اجرا حذف شد.

نمایش «خانم آقای جرج کلونی» قرار است از 27 آذر ماه اجرای خود را در سالن استاد سمندیاران تماشاخانه ایرانشهر آغاز کند.

9461bbc3

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار