ایران خودرو | محصولات ایران خودرو | قیمت خودروی ایران خودرو

قیمت جدید محصول اقتصادی ایران خودرو اعلام شد + جدول

برای بررسی قیمت جدید اقتصادی ترین خودروی ایران خودرو امروز 20 آبان 1402 این مطلب از سایت ویکی گردی مطالعه کنید

قیمت جدید محصول اقتصادی ایران خودرو اعلام شد + جدول

به نقل از اقتصاد آنلاین: آخرین قیمت انواع خودرو رانا ایران خودرو برای امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۲ اعلام شد. قیمت رانا پلاس صفر  ایران خودرو مدل ۱۴۰۲ در بازار به ۴۹۳ میلیون تومان رسید این خودرو ۴  میلیون تومان ارزان  شده است. رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ ایران خودرو هم در بازار ۴۷۸ میلیون تومان قیمت دارد که افت ۴ میلیونی داشته است

قیمت ماشین رانا پلاس پانوراما مدل ۱۴۰۲ افزایش کاهش ۵ میلیونی داشت این خودرو در حال حاضر ۵۵۰ میلیون تومان قیمت دارد. قیمت رانا پلاس پانوراما صفر مدل ۱۴۰۱ هم با ریزش ۵ میلیونی به ۵۴۰ میلیون تومان رسید.

قیمت رانا پلاس در کارخانه

بر اساس قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو در آبان ماه رانا پلاس ارتقا یافته ۴۳۴ میلیون تومان است قیمت رانا پلاس هم در نمایندگی ۳۲۲ میلیون تومان است و ایران خودرو مبلغ فروش رانا پلاس پانوراما را ۳۴۳ میلیون تومان مشخص کرده است.

رانا

معرفی خودروی رانا

رانا نسل جدید سواری های ایران خودرو است که نسخه ارزان قیمت پژو ۲۰۶ اس دی است این محصول به عنوان سومین خودروی ملی در سال ۱۳۸۸ معرفی شد نسل های اول این خودرو با نام رانا LX و رانا EL  بودند اما پس از آن ایران خودرو این سدان را با نام رانا پلاس و رانا پلاس پانوراما وارد بازار کرد.

رانا پلاس گیربکس ۵ دنده ای تولید می شود اما رانا پلاس پانوراما گیربکس ۶ دنده ای دارد شتاب رانا برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر ۱۲ ثانیه است و مصرف سوخت آن برای هر ۱۰۰ کیلومتر پیمایش ۶.۶ لیتر است.

رانا یک سدان خانوادگی است که جزو ارزان ترین محصولات ایران خودرو به شمار می رود.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت روز خودروهای رانا به دست خواهید آورد.​

قیمت خودرو رانا

 

منبع: اقتصاد آنلاین
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار