کرایه تاکسی‌ | افزایش کرایه تاکسی‌

جزئیات جدید افزایش نرخ کرایه تاکسی اعلام شد

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران در مورد افزایش نرخ کرایه تاکسی توضیحاتی ارائه کرد که در این مطلب از سایت ویکی گردی می توانید مطالعه کنید

جزئیات جدید افزایش نرخ کرایه تاکسی اعلام شد

به نقل از ایسنا، جعفر تشکری هاشمی در مورد افزایش نرخ کرایه تاکسی در زمان بارش برف و باران توضیحاتی ارائه داد.گفته می شود که کرایه تاکسی ازایش یافته است. در ادامه این مطلب از سایت ویکی گردی با ما همراه باشید تا جزئیات اعلام شده در خصوص کرایه تاکسی را با هم مرور کنیم.

جعفر تشکری هاشمی گفت: در مورد مکانیزم نرخ گذاری تاکسی های سطح شهر باید اعلام کنم که در مصوبه شورای شهر تهران در سال‌جاری برای روزهای خاص مثل زمانی که  با شدت بارندگی مواجه هستیم به خصوص در معابری که در زمان بارش دچار ترافیک‌های سنگین می‌شوند حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش نرخ در مصوبه  پیش بینی شده که این افزایش صرفا از طریق سازمان تاکسیرانی و با نظارت آنها و صرفاً در زمان قید شده انجام می‌شود.

 

وی با تأکید بر اینکه رانندگان تاکسی نمی‌توانند این افزایش نرخ را رأسا انجام دهند، افزود: سازمان تاکسیرانی موظف است اینگونه خطوط و شرایط را بررسی کند و این اجازه افزایش نرخ کرایه را تنها برای مقطع زمانی بارش‌ها بدهد.

 

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران اظهار کرد: در تهران در زمان بارش برف و باران شاهد افزایش ترافیک در معابر و در نتیجه تأخیرهای زیاد خودروها هستیم و این مصوبه باعث افزایش انگیزه رانندگان تاکسی برای فعالیت در خطوط در زمان بارش‌ها می‌شود.

منابع: اقتصاد آنلاین / ایسنا

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار