هوای تهران| هوای تهران امروز| هوای تهران فردا

هوای تهران خطرناک شد | هشدار جدی درباره هوای تهران

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در خصوص هوای کثیف تهران در روزهای آینده به برخی از افراد هشدار داد.

هوای تهران خطرناک شد | هشدار جدی درباره هوای تهران

خبرملت: هوای تهران در تابستان امسال بسیار گرم بوده است. در بعضی از روزهای تابستان هوای تهران به ۴۰ درجه بالای صفر رسید. برخی از شهروندان تهرانی از شرجی شدن هوا همراه با گرمای هوای تهران خبر دادند. هوای تهران در روزهای آینده با نزدیک شدن به پایان تابستان آرام آرام خنک خواهد شد. تازه ترین خبر درباره هوای تهران را در ادامه می خوانید

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر احتمال وزش باد شدید، افزایش غبار و کاهش کیفیت هوا طی دو روز آینده خبر داد.

حامد یزدی مهر بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام ۲۸ صفر، رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) اظهار داشت: خدمت‌رسانی به زائرین حرم رضوی برای برگزاری مراسم معنوی ۲۸ صفر یکی از اقدامات مهمی بود که توسط استاندار محترم به اداره کل مدیریت بحران تفویض شد.

یزدی مهر گفت: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته بین استانداری تهران و استانداری خراسان رضوی جهت تأمین سرویس‌های بهداشتی سیار و نانوایی سیار برای خدمت‌رسانی به زوار اقدامات لازم توسط اداره کل مدیریت بحران استانداری تهران صورت گرفت.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران در ادامه به صدور هشدار زرد هواشناسی اشاره کرد و عنوان داشت: طبق این هشدار از فردا پنجشنبه ۲۳ شهریور تا روز جمعه ۲۴ شهریور ماه در ساعات عصر و شب در بخش‌های جنوبی و غربی استان تهران وزش باد شدید مورد انتظار است که تاکید مدیریت بحران در این خصوص پرهیز از حضور در ارتفاعات و زیر درختان فرسوده و ساختمان‌های سست و نیمه کاره و تابلوهای تبلیغاتی است.

وی در ادامه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع خیزش گردوخاک در مناطق مستعد و رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید در ارتفاعات به ویژه مناطق بالادست شمال شرق استان اشاره کرد و عنوان داشت: بر این اساس احتمال افزایش غبار و کاهش کیفیت هوا و شعاع دید وجود دارد و توصیه مدیریت بحران در این مواقع عدم حضور بیماران قلبی و تنفسی و بانوان باردار و سالمندان در فضای باز است.

یزدی مهر از احتمال جاری شدن روان آب در ارتفاعات بالادست شمال شرق تهران نیز خبر داد و گفت: از شهروندان عزیز می‌خواهیم از اتراق در کنار مسیل‌ها خودداری کنند.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار