فردا دوشنبه مدارس کشور تعطیل است؟

فردا دوشنبه مدارس کشور تعطیل است؟

فردا ۲ بهمن مدارس کدام استانها تعطیل است؟

بر اساس اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور در حال حاضر امروز یکشنبه هوای ۶ شهر استان تهران قرمز و یک شهر بنفش است. شب گذشته روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران با اشاره به تشدید آلودگی هوا از برگزاری کمیته اضطرار آلودگی هوا خبر داد.

استانداری تهران درباره تعطیلی مدارس در ۲ بهمن ماه هنوز اطلاعیه ای صادر نکرده است. (در صورت اعلام تعطیلی مدارس تهران و سایر استان ها این گزارش به روز می شود.)

وضعیت آلودگی هوای تهران

 طبق داده‌های شرکت کنترل کیفیت هوا، میانگین کیفیت هوای مناطق بیست‌ودوگانه تهران هم‌اکنون با شاخص ۱۲۱ در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس است.

در استان تهران باقرشهر با شاخص ۲۰۳ در وضعیت بنفش و بسیار ناسالم قرار دارد. قرچک با شاخص ۱۶۶، پیشوا با شاخص ۱۵۵، پاکدشت با شاخص ۱۵۴، اسلام‌شهر با شاخص ۱۵۳، بهارستان با شاخص ۱۶۸، باغستان شهریار با شاخص ۱۷۱، در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم قرار دارد. دماوند با شاخص ۱۱۹، شهریار با شاخص ۱۰۶ و ملارد با شاخص ۱۳۰ در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس است.

لواسان با شاخص ۶۶، ورامین با شاخص ۷۷، شهر قدس با شاخص ۷۴ و رباط کریم با شاخص ۷۶ در وضعیت زرد و هوای قابل قبول قرار دارد. شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای قابل قبول (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار