سحر قریشی| سحر قریشی و همسرش| سحر قریشی و مهدی طارمی

سحر قریشی و مهدی طارمی محرم بودند؟! | سحر قریشی سیر تا پیاز رابطه را لو داد +ویدئو

سحر قریشی درباره رابطه عاشقانه اش با مهدی طارمی دست به افشاگری زد.

سحر قریشی و مهدی طارمی محرم بودند؟! | سحر قریشی سیر تا پیاز رابطه را لو داد +ویدئو

سحر قریشی از بازیگران شناخته شده سینمای ایران است که ابتدا با سریال تلویزیونی ستایش شناخته شد و بعد به سینما معرفی شد. سحر قریشی در طول دوران دوران بازیگری خود همواره پر حاشیه بوده است. یکی از حاشیه های معروف سحر قریشی ماجرای رابطه عاشقانه اش با مهدی طارمی است که به جدایی انجامید. حاشیه دیگر مربوط به رابطه سحر قریشی با امیر تتلو است که آن هم دوامی نیاورد. سحر قریشی به تازگی از ایران مهاجرت کرده است و در دبی امارات زندگی می کند.

سحر قریشی که در هفته های اخیر در لایوهای اینستاگرامی درباره زندگی اش در ایران و روابطش در سینما و خارج از آن دست به افشاگری می زند، این بار از رابطه عاشقانه خود با مهدی طارمی سخن گفت.

او در بخشی از لایو جدیدش از نحوه آشنایی با مهدی طارمی گفت و تاکید کرد که طارمی او را با خواستگاری به سبک اروپایی ها سورپرایز کرده است. البته نوع گفتار سحر قریشی و به طور کلی افشاگری بی موقع او، در حالی که مهدی طارمی دو سالی است ازدواج کرده، با انتقادات شدیدی در فضای مجازی همراه شده است.

برخی از کاربران نوشته اند سحر قریشی این روزها سعی می کند با حمله به چهره های مشهور، برند خود را دوباره زنده کند. 

صحبت های جدید او درباره رابطه اش با مهدی طارمی را در ویدئوی زیر می بینید و می شنوید: 

همچنین سحر قریشی در بخشی دیگر از این لایو درباره محرم بودن او و طارمی و یک شایعه عجیب 50 هزار دلاری توضیحاتی را ارائه کرد.

ویدئوی این بخش از صحبت های سحر قریشی را هم در ادامه مشاهده می کنید.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار