تست هوش| تست هوش با جواب| تست هوش آنلاین

تست هوش تصویری | پدر واقعی این بچه کیست؟ +عکس

با این چالش می توانید دقت و تیزبینی خود را محک بزنید، پدر واقعی این کودک کدام است؟

تست هوش تصویری | پدر واقعی این بچه کیست؟ +عکس

 

تست هوش یکی از سرگرمی های جالب در میان آدمهاست که هم علاوه بر جنبه سرگرمی می تواند انسان را نسبت به توانایی های ذهنی خود آگاه کند. آدمهای زیادی در دنیا وجود دارد که سعی می کنند با انجام تست هوش بدانند میزان بهره هوشی آنها نسبت به دیگران چقدر است. تست هوش می تواند به صورت تصویری، ریاضی و... باشد.

تست هوش روشی موثر برای شناسایی افرادی است که توانایی عقلانی خاصی در پیدا کردن روابط میان معادله را دارند. این گروه از افراد اغلب در محل کار یا مدرسه دچار مشکل می‌شوند، زیرا سطح کلاس‌ها و کارها برای آنها خسته و کسل کننده به شمار می‌آید. تست‌های هوش بدون درگیر کردن افراد با چالش‌های تست‌های دیگر، می‌توانند برخی از افراد را به سمت آینده‌ای سوق دهند که شاید برای آنها موفقیت آمیزتر باشد.

با این چالش شما می توانید ذهن خود را ورزش دهید و میزان دقت خود را مشخص کنید. برای رسیدن به راه حل، باید از ذهن خلاقتان استفاده کنید زیرا نمی توانید پاسخ درست را براحتی پیدا کنید.

تست هوش؛ پدر واقعی این کودک کدام است؟

با دقت به تصویر نگاه کنید:

1

پاسخ در انتهای صفحه:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش

اگر به جزئیات کمی توجه کنید، به نظر می رسد مرد A در حال خواندن روزنامه است، اما چشمانش به کودک چسبیده است در حالی که مرد B مشغول گشتن در تلفن خود است. مرد A به وضوح غرایز پدرانه را نشان می دهد. از این رو پدر واقعی کودک مرد Aاست.

2

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار