شوک عالی به استقلالی ها/وکیل ساپینتو برای تمدید قرارداد به ایران می‌آید

سرپرست مدیرعاملی استقلال از حضور وکیل ساپینتو در ایران و برای تمدید قرارداد خبر داد.

شوک عالی به استقلالی ها/وکیل ساپینتو برای تمدید قرارداد به ایران می‌آید

بحث و گمانه‌زنی درخصوص آینده ریکاردو ساپینتو، بار‌ها در روز‌های اخیر مطرح شده است. مسئله‌ای که حتی به نشست‌های خبری سرمربی پرتغالی کشیده شد و او مدعی شد در این خصوص همه چیز در اختیار سرپرست مدیرعاملی باشگاه است.

کریمی نیز پس از پیروزی برابر نساجی اعلام کرد که وکیل این مربی قرار است در ایران حاضر شود تا صحبت‌ها درباره تمدید قرارداد مربی پرتغالی انجام شود. مسئله‌ای که ساپینتو از آن ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت در این مدت تمرکزش روی بازی با نساجی بود و پس از این دیدار با وکیلش صحبت می‌کند.

حالا سرپرست مدیرعاملی استقلال از تلاش برای حفظ ساپینتو خبر داده است. حجت کریمی در این خصوص گفت: همان‌طور که قبلا هم اعلام کردم بعد از جلسه یک ساعته با ساپینتو تقریبا ما به این موضوع مشترک رسیدیم که مشکلی برای ادامه همکاری وجود ندارد و به همین خاطر من در کشور امارات با نماینده آژانس نقل و انتقالاتی ساپینتو هم دیدار کردم.

او ادامه داد: الان هم قرار است همین روز‌ها وکیل او به ایران بیاید تا کار‌های تمدید قرارداد نهایی شود. ما از سبک فوتبال استقلال رضایت داریم هر چند که دوست داشتیم تیم در لیگ برتر به عنوان قهرمانی دست پیدا می‌کرد، اما همه دیدند که یکسری مشکلات داوری تا چه اندازه استقلال را متضرر کرد. با این‌همه منتظر هستیم تا این اتفاق رخ بدهد.

به نظر می‌رسد که ساپینتو برای تمدید قراردادش، یک‌سری شروط دارد که باید توسط مدیران استقلال بررسی شود. سرمربی پرتغالی اعلام کرده بود که کریمی از خیلی وقت پیش این را می‌داند که او چه افکاری برای آینده دارد و فقط در مورد پول صحبت نمی‌کند، بلکه درباره خیلی از چیز‌هایی حرف می‌زند که برای آینده استقلال مفید است.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار