لیونل مسی | لینل مسی و همسرش | لیونل مسی و پسرانش

پیشنهاد نجومی یک تیم عربستانی دیگر به لیونل مسی | لیونل مسی در عربستان

پیوستن کریستیانو رونالدو به النصر عربستان باعث شده است تا دیگر باشگاه‌های بزرگ فوتبال این کشور هم به دنبال جذب فوق ستاره‌های بزرگ فوتبال جهان از جمله مسی باشند.

پیشنهاد نجومی یک تیم عربستانی دیگر به لیونل مسی | لیونل مسی در عربستان

لیونل مسی بازیکن فوتبال آرژانتینی است که برای باشگاه پاری سن ژرمن و تیم ملی آرژانتین در پست مهاجم و وینگر بازی می‌کند. لیونل مسی تنها بازیکن تاریخ فوتبال است که ۶ بار فاتح عنوان بهترین بازیکن سال فیفا، ۷ بار برندهٔ توپ طلا و ۶ بار برنده کفش طلای اروپا شده‌است. لیونل مسی یکی از بهترین بازیکنان فوتبال در سطح جهان محسوب می شود و در اکثرِ مواقع وجود او در تیم باعث چالش حریفانش می شود، زیرا به تنهایی می تواند یک تیم را هم قهرمان کند.

لیونل مسی

پیشنهاد نجومی یک تیم عربستانی دیگر به لیونل مسی

پیوستن کریستیانو رونالدو به النصر عربستان باعث شده است تا دیگر باشگاه‌های بزرگ فوتبال این کشور هم به دنبال جذب فوق ستاره‌های بزرگ فوتبال جهان باشند. هواداران الهلال بزرگ‌ترین و پرافتخاترین تیم عربستانی هم منتظر یک خرید بزرگ و بی صبرانه به جذب لیونل مسی علاقمند هستند.

سران این باشگاه عربستانی رسما با مسی وارد مذاکره شده اند و پیشنهاد فرانجومی ۳۵۰ میلیون یورو در یک فصل را به مسی داده اند.

 

روزنامه مارکا اعلام کرد که الهلال تنها مشتری مسی نیست بلکه الاتحاد هم برای جذب این فوق ستاره آرژانتینی اعلام آمادگی کرده است و حاضر است که ۳۵۰ میلیون یورو برای جذب این بازیکن پرداخت کند.

مارکا البته اعلام کرد که مسی با پاری سن ژرمن برای تمدید یک ساله قراردادش به توافق رسیده است و به احتمال خیلی زیاد یک فصل دیگر در تیم باقی خواهد ماند با این حال باشگاه‌های عربستانی امید خود را به جذب این بازیکن از دست نداده اند.

مسی دومین فصل حضورش در پاری سن ژرمن را تجربه می‌کند. او در فصل نخست عملکرد خوبی در تیم پاریسی نداشت، اما در فصل جاری بسیار خوب ظاهر شده است و به روز‌های اوج خود برگشته است.

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار