پرسپولیس| باشگاه پرسپولیس| پرسپولیس تهران

پرسپولیس بازیکن جنجالی را برمی گرداند | ستاره پرحاشیه پرسپولیس در دو راهی بازگشت یا محرومیت!!

یورگن لوکادیا در مهلت تعیین شده پولی به باشگاه پرسپولیس پرداخت نکرده است.

پرسپولیس بازیکن جنجالی را برمی گرداند | ستاره پرحاشیه پرسپولیس در دو راهی بازگشت یا محرومیت!!

پرسپولیس تهران یکی از دو قطب فوتبال ایران است که گفته می شود بیش از 40 میلیون هوادار در کشور  دارد. پرسپولیس امسال در فصل نقل و انتقالات فعال ظاهر شد و بازیکنانی نظیر شهاب زاهدی، یاسین سلمانی و کنعانی زادگان را خرید. پرسپولیس در فصول اخیر قهرمان بلامنازع لیگ برتر فوتبال ایران بوده و در این فصل نیز به همراه استقلال و سپاهان از شانس های اصلی قهرمانی به حساب می آید. پرسپولیس امسال همچنین به دنبال کسب موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا است. پرسپولیس چندی پیش از النصر شکست خورد و در گام دوم تیم الدوحیل و در گام سوم تیم استقلال تاجیکستان را در قطر شکست داد.

یورگن لوکادیا در مهلت تعیین شده پولی به باشگاه پرسپولیس پرداخت نکرده است.

بعد از اختلافات به وجود آمده بین باشگاه پرسپولیس و لوکادیا به خاطر فسخ غیر موجه این بازیکن با پرسپولیس، فیفا این بازیکن و همچنین باشگاه چینی که لوکادیا در آن بازی می کرد را محکوم کرد. بر اساس رای کمیته انضباطی فیفا ستاره هلندی باید تا دیروز ۳۲۴ هزار دلار به باشگاه پرسپولیس پرداخت می کرد ولی این کار را انجام نداد. لوکادیا قصد داشت پرونده را به دادگاه عالی ورزش بکشاند چرا که اصلا رای صادر شده را قبول نداشت.

با این حال مهلت قانونی این بازیکن برای پرداخت جریمه به باشگاه پرسپولیس به پایان رسیده و حالا این بازیکن باید منتظر جریمه های سنگین تری مثل محرومیت از فوتبال باشد. شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس با توجه به نیاز شدیدی که در خط حمله دارد، به مدیربرنامه های این بازیکن پیشنهاد داده تا در نیم فصل به پرسپولیس برگردد و دیگر جریمه پرداخت نکند.

هنوز لوکادیا و البته باشگاه پرسپولیس واکنش رسمی به این موضوع نشان ندادند ولی بازگشت لوکادیا می تواند هم به سود خودش باشد و هم پرسپولیس را به هدفش که تقویت خط حمله است، برساند. در غیر اینصورت لوکادیا باید منتظر محرومیت از فوتبال باشد و جریمه سنگینی را هم به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند.

لوکادیا

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار