پرسپولیس| باشگاه پرسپولیس| پرسپولیس تهران

پرسپولیس لوکادیا را می خرد؟ | پاسخ سرمربی پرسپولیس به خبرهای جنجالی و حمله به نکونام

سرمربی پرسپولیس به سخنان جنجالی جواد نکونام سرمربی استقلال درباره خودش پاسخ داد.

پرسپولیس لوکادیا را می خرد؟ | پاسخ سرمربی پرسپولیس به خبرهای جنجالی و حمله به نکونام

پرسپولیس تهران یکی از دو قطب فوتبال ایران است که گفته می شود بیش از 40 میلیون هوادار در کشور  دارد. پرسپولیس امسال در فصل نقل و انتقالات فعال ظاهر شد و بازیکنانی نظیر شهاب زاهدی، یاسین سلمانی و کنعانی زادگان را خرید. پرسپولیس در فصول اخیر قهرمان بلامنازع لیگ برتر فوتبال ایران بوده و در این فصل نیز به همراه استقلال و سپاهان از شانس های اصلی قهرمانی به حساب می آید. پرسپولیس امسال همچنین به دنبال کسب موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا است. پرسپولیس چندی پیش از النصر شکست خورد و در گام دوم تیم الدوحیل و در گام سوم تیم استقلال تاجیکستان را در قطر شکست داد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: چیزی که امسال یک مقدار تیم را اذیت می‌کند مشکلات و مسائلی است که در داخل تیم وجود دارد.

یحیی گل محمدی بعد از تساوی خانگی ۲ بر ۲ مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری اظهار داشت: نتیجه بازی نتیجه‌ای نبود که انتظارش را داشتیم؛ بازی را خوب شروع کردیم و روی ضدحمله حریف گل خوردیم.

وی افزود: حریف در فاز هجومی بازیکنان با کیفیتی دارد. توانستند با سرعت‌دادن به بازی به گل برسند. نیمه دوم تسلط خوبی روی بازی داشتیم و توانستیم ۲ گل بزنیم و تا ثانیه آخر برنده مسابقه بودیم که متاسفانه اسیر اتفاقات بازی شدیم. حریف ۳، ۴ بار بیش‌تر روی دروازه ما نیامد ولی ۲ گل خوردیم وباید بازنگری روی سیتسم دفاعی و فاز دفاعی تیم داشته باشیم و در بحث گل‌زنی هم مشکل داریم. کیفیتی که باید را در خط حمله نداریم و این کار را سخت می‌کند و نمی‌توانیم در هر مسابقه ۸ یا ۶ موقعیت گل به دست بیاوریم و فقط ۲ گل بزنیم اما این موجودی ماست و باید بیشتر تمرین کنیم تا این مساله را پوشش بدهیم.

گل‌محمدی در مورد قضاوت داور گفت: صحنه گلی که خوردیم وقتی نگاه کردیم به نظرم توپ از خط رد نشده بود اما بازی راحتی برای قضاوت نبود ولی در مجموع صفایی قضاوت خوبی داشت اما کارشناسان بهتر می‌توانند در موردش نظر بدهند ولی آن‌چه دیدم این‌که توپ از خط عبور نکرده بود.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که بعد از صحبت‌های روز گذشته شما نکونام امروز صحبت کرد و شما دو هم‌بازی قدیمی هستید، گفت: شروع‌کننده این قضیه متاسفانه ایشان بود و من جواب کسی که بلد نیست به بزرگترش احترام بگذارد و یاد نگرفته را نمی‌دهم و موضوع را تمام‌شده می‌دانم و امیدوارم حداقل فوتبالی‌ها و فوتبالیست‌ها بتوانند یاد بگیرند که احترام بگذارند. این موضوع را باید خیلی به آن توجه کرد که در فوتبال ما کمتر به آن پرداخته شد.

گل‌محمدی در مورد این‌که غیبت شهاب زاهدی بعد از گل‌زنی‌های اخیر در ترکیب پرسپولیس عجیب بود و این‌که گفته می‌شود شایعه شده لوکادیا به پرسپولیس برمی‌گردد، گفت: الان در مورد این‌که چه کسی به این تیم اضافه خواهد شد خیلی زود است و باعث بی‌تمرکزی برای سایر مهاجمان‌مان می‌شود. بهتر است در مورد نقل و انتقالات از هم‌اکنون صحبت نکنیم. در فصل نقل و انتقالات راجع‌به این مسئله بیشتر سؤال کنید. 

وی در مورد اینکه شما متوجه لنگ زدن داور در میدان مسابقه شدید، اظهار داشت: خیر، من متوجه این مسئله نشدم. 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار