پرسپولیس

پرسپولیس با این ترکیب در مقابل النصر | دو بازیکن مامور مهار رونالدو شدند

اولین گام در لیگ قهرمانان آسیا و جنگ بزرگ در استادیوم خالی آزادی؛ یحیی گل‌محمدی اما از این تقابل سه امتیاز طلایی می‌خواهد.

پرسپولیس با این ترکیب در مقابل النصر | دو بازیکن مامور مهار رونالدو شدند

خبرملت: تیم پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات فعال ظاهر شده است. پرسپولیس بازیکنانی نظیر شهاب زاهدی، یاسین سلمانی و کنعانی زادگان را خریده است. پرسپولیس هفته اول و دوم را با برد شروع کرد و هفته سوم تن به تساوی برابر ذوب آهن داد و در هفته چهارم نیز رقیب اهوازی‌اش را شکست داد. پرسپولیس به دنبال بستن تیمی خوب در لیگ قهرمانان آسیا است. پرسپولیس به زودی به مصاف النصر خواهد رفت.

بعد از یک فصل دوری از لیگ قهرمانان آسیا، اکنون فینالیست اسبق پا به این رقابت‌ها گذاشته تا در گروه مرگ بار دیگر به دنبال اتفاقی شیرین باشد. سرمربی پرسپولیس که تجربه پیروزی مقابل النصر را در کارنامه دارد، در شرایطی مقابل این تیم بار دیگر قرار خواهد گرفت که آنها سیمای یک تیم پرستاره و شاید شکست ناپذیر را اینبار به خود گرفته‌اند و با رهبری کریس رونالدو به دنبال استارتی پرقدرت در اولین گام هستند.

بیرو دوباره مقابل کریس

بعد از حرف و حدیث زیاد درباره شرایط بدنی و مصدومیت شماره یک پرسپولیس، علیرضا بیرانوند اکنون توانسته شرایط بازی در اولین جدال آسیایی سرخ‌ها را به دست بیاورد. شماره یک ملی‌پوش پرسپولیس که در آخرین تقابل خود با کریس رونالدو یک خاطره تاریخی را برای فوتبال ایران با مهار پنالتی در جام جهانی روسیه ثبت کرده، می‌خواهد همچنان این اتفاق را بار دیگر پررنگ‌تر کند. با این حال نگرانی بزرگ در اردوگاه پرسپولیس این است که مصدومیت بیرانوند در جریان بازی تشدید شود. با این حال حضور شماره یک ملی‌پوش اعتماد به نفس را در این تیم بالا خواهد برد و باید دید در این تقابل چه شرایطی بین او و کریس رونالدو و البته مانه شکل خواهد گرفت.

1926955

روز سخت خط دفاعی پرسپولیس 

کنعانی‌زادگان و پورعلی‌گنجی در سخت‌ترین ماموریت دوره فوتبالی خود قرار دارند. دو مدافع ملی‌پوش پرسپولیس در یکی از آزمون‌های سخت خود باید برابر یکی از برترین خطو‌ط تهاجمی منطقه غرب آسیا قرار گیرند و باید دید از پس این ماموریت برخواهند آمد یا خیر. در سمت چپ دفاعی علی نعمتی حاضر خواهد بود که در این فصل توانسته نمایشی امیدوارکننده از خود به جا بگذارد. در سمت مقابل نیز دانیال اسماعیلی‌فر حاضر است و باید دید در این بازی قادر خواهد بود یکی از روزهای خوب که هواداران این تیم انتظار دارند بار دیگر به نمایش بگذارد یا خیر. اسماعیلی‌فر در فصل گذشته و در جدال با استقلال شاید یکی از برترین نمایش‌های خود را به جا گذاشته بود و باید دید در این جدال چه شرایطی خواهد داشت.

1927354

سد فیزیکی یحیی‌ علیه بازی‌سازی النصر

میلاد سرلک و مسعود ریگی دو بازیکنی هستند که یحیی گل‌محمدی برای دومین خط دفاعی خود علیه بازی‌سازی حریف عربستانی در نظر گرفته است. دو بازیکن خط میانی پرسپولیس که از قدرت فیزیکی بالا و تخریب برخوردار هستند و در این جدال بعد از دو مدافع میانی بالاترین سهم را در موفقیت احتمالی سرخ‌ها عهده‌دار خواهند بود.

1927355

مربع تهاجمی برای شوک طلایی

سرمربی سرخ‌ها در این بازی قصد ندارد از مهاجم تخصصی در پیشانی هجومی تیمش سود ببرد. یک مربع طلایی و تهاجمی  برای شوک نهایی به النصر و سود بردن از موقعیت‌هایی شکل گرفته. سعید صادقی و مهدی ترابی به عنوان وینگرهای راست و چپ و کمی جلوتر به صورت خطی وحید امیری و در نهایت محمد عمری. بازیکنانی که از قدرت حمل توپ بالا و دوندگی در کنار بازی‌سازی و تمام کنندگی مناسب برخوردار هستند و شانس‌های طلایی را در این بازی دنبال خواهند کرد.

1927354

ترکیب احتمالی پرسپولیس 

علیرضا بیرانوند

مرتضی پورعلی‌گنجی

محمدحسین کنعانی زادگان

دانیال اسماعیلی‌فر

علی نعمتی

میلاد سرلک

مسعود ریگی

سعید صادقی

مهدی ترابی

وحید امیری

محمد عمری

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار