پرسپولیس

مهاجم سوئدی پرسپولیس سوژه هواداران شد | مورد عجیب بازیکن جدید پرسپولیس

خرید جدید پرسپولیس سوژه روز هواداران پرتعداد این باشگاه است.

مهاجم سوئدی پرسپولیس سوژه هواداران شد | مورد عجیب بازیکن جدید پرسپولیس

خبرملت: تیم پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات فعال ظاهر شده است. پرسپولیس بازیکنانی نظیر شهاب زاهدی، یاسین سلمانی و کنعانی زادگان را خریده است. پرسپولیس هفته اول و دوم را با برد شروع کرد و هفته سوم تن به تساوی برابر ذوب آهن داد و در هفته چهارم نیز رقیب اهوازی‌اش را شکست داد. پرسپولیس به دنبال بستن تیمی خوب در لیگ قهرمانان آسیا است. پرسپولیس به زودی به مصاف النصر خواهد رفت.

خرید جدید پرسپولیس سوژه روز هواداران پرتعداد این باشگاه است.

در روزهای شلوغ فوتبال ایران در عرصه ملی، هیچ خبری برای طرفداران پرسپولیس مهمتر از خرید مهاجم خارجی نبود!

به گزارش خبر ورزشی، در مورد نبیل باهویی، پیشینه اش، کارنامه‌اش و خلاصه همه حواشی بسیار خوانده و شنیده‌اید. در مورد کیفیتش هم که گذشت زمان و حضور در زمین گواهی خواهد داد و واکنش‌های پرسپولیسی‌ها را هم که می‌دانید! اما شاید یک نکته مغفول مانده، یک آمار گویا که شاید کمتر کسی به آن دقت کرد؛ این خرید جدید در دو تیم آخرش به طور متوسط در هر سه بازی یک گل زده...

او در تیم قبلی - قبل از پرسپولیس که عمداً کاری به اسامی تیم‌ها نداریم تا بحث مقایسه قدرت لیگ‌ها و حریفان پیش نیاید - در ۱۸۰ مسابقه ۶۶ گل زده و ۲۹ گل ساخته و پیش از آن هم در تیمی که بوده که طی ۵۹ بازی ۱۸ گل به ثمر رسانده و ۷ گل ساخته است؛ یعنی در کمی بیش از یک سوم بازی‌ها پایش به گلزنی باز می‌شود.

سوال اول که قطعاً این است؛ آیا او در پرسپولیس هم همین آمار را خواهد داشت؟ بهتر می‌شود یا بدتر؟ اما این سوال را گذشت زمان جواب می‌دهد! سوال دوم که می‌توان همین حالا بابتش پاسخ خواست این است که آیا پرسپولیس می‌تواند به مهاجم خارجی خود چنین فرصتی بدهد؟ هر سه بازی یک گل؟

تیم‌های پرطرفدار از طرف هوادارانشان تحت فشارند تا در هر بازی گل بزنند و پیروز شوند. وقتی مهاجم خارجی می‌خرند، این وظیفه به دوش او می‌افتد! کاری که لوکادیا فصل قبل به خوبی از عهده انجام آن برآمد اما او یک استثنا بود و دیدیم این فشار با بقیه چه می کند! آیا مهاجم جدید هم می‌تواند؟

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار