پرسپولیس

پرسپولیس جان گرفت! | حضور علیرضا بیرانوند در بازی با النصر قطعی شد

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس به مسابقه با النصر عربستان خواهد رسید.

پرسپولیس جان گرفت! | حضور علیرضا بیرانوند در بازی با النصر قطعی شد

خبرملت: تیم پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات فعال ظاهر شده است. پرسپولیس بازیکنانی نظیر شهاب زاهدی، یاسین سلمانی و کنعانی زادگان را خریده است. پرسپولیس هفته اول و دوم را با برد شروع کرد و هفته سوم تن به تساوی برابر ذوب آهن داد و در هفته چهارم نیز رقیب اهوازی‌اش را شکست داد. پرسپولیس به دنبال بستن تیمی خوب در لیگ قهرمانان آسیا است. پرسپولیس به زودی به مصاف النصر خواهد رفت.

تیم فوتبال پرسپولیس سایه هراس را بالای سر خود می بیند؛ غیبت بیرانوند برابر تیم النصر عربستان...

تا آن جا که می دانیم مشکل علیرضا بیرانوند در بازی تیم ملی فوتبال کشورمان برابر تیم ملی بلغارستان کشیدگی عضلات پشت پا است.

به گزارش طرفداری، عضلات پشت پا شامل عضلات کالف در ساق و همسترینگ در ران است، با توجه به سطح آمادگی بیرانوند، بعید به نظر می رسد پارگی در عضلات او وجود داشته باشد و این بازیکن می تواند با وسایل فیزیوتراپی مثل تنس و آی آر و لیزر کم توان، خودش را به آمادگی آرمانی برساند.

معمولا در شرایط مشابه بازیکنانی در سطح بیرانوند توانسته اند خودشان را برای بازیهای مهم به مرز آمادگی بدنی برسانند.

همین حالا تا زمان برگزاری بازی تیم های پرسپولیس و النصر بیشتر از یک هفته زمان باقی مانده است و در این مدت پرسپولیسی ها این فرصت را دارند خودشان را با بیرانوند به میدان بازی با النصر برسانند.

تیم فوتبال پرسپولیس در گروهی بسیار دشوار قرار گرفته است که تیم های النصر پرستاره، الدحیل قدرتمند و استقلال تاجیکستان در آن قرار دارند ولی پرسپولیسی ها می توانند بالاتر از الدحیل و استقلال تاجیکستان برای صعود از گروه خود با یاران رونالدو مسابقه دهند.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار