استقلال

عارف غلامی به استقلال بازگشت؟ | خبر جدید درباره مدافع استقلال

استقلال در روزهای اخیر به دنبال جذب یک بازیکن است تا تیمش را برای رقابت در فصل جدید ببندد.

عارف غلامی به استقلال بازگشت؟ | خبر جدید درباره مدافع استقلال

خبرملت: رقابت‌های لیگ برتر آغاز شده و استقلال فصل را با دو برد شروع کرد. استقلال در حالی نفت آبادان و ملوان را شکست داد که هنوز گزینه‌های مد نظرش را در فصل نقل و انتقالات نخریده است. مهرداد محمدی و بلانکو مهمترین خرید استقلال در این فصل نقل و انتقالات بوده است. استقلال منتظر محمد را هم خرید اما او را به عنوان بازیکن قرضی به تیم مس رفسنجان فرستاد. تازه ترین خبر درباره فعالیت های استقلال در نقل و انتقالات را در ادامه بخوانید.

به نظر می‌رسد بازگشت عارف غلامی به استقلال امری غیرممکن است و مدافع سابق استقلال شرایط بازگشت به این تیم را ندارد.

به گزارش طرفداری، عارف غلامی در ابتدای فصل نقل و انتقالات توقع مالی بالایی داشت که با مخالفت علی خطیر روبرو شد، او با گذشت 4 هفته از شروع لیگ برتر هنوز تیمی را انتخاب نکرده و شایعاتی که در مورد لژیونر شدنش هم وجود دارد هنوز عملی نشده است.

در این بین یک رسانه امروز ادعا کرد عارف غلامی حاضر است بدون توقع مالی با استقلال قرارداد امضا کند در حالی که به نظر نمی رسد آبی ها شرایط جذب او را داشته باشند.

لیست استقلال در حال حاضر یک جای خالی دارد که به بازیکن خارجی اختصاص پیدا کرده و بعید است آبی ها شرایط جذب عارف غلامی را داشته باشند، مگر اینکه نظر نکونام در مورد بازیکنی که می خواهد تغییر کند و در پست دفاع برای جذب بازیکن اعلام نیاز کند.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار