پرسپولیس

پرسپولیس نگون بخت شد! | مصدومیت دومین ستاره پرسپولیس در آستانه بازی با النصر

پرسپولیس در آستانه رقابت حساس با النصر با بدشانسی مواجه شده است.

پرسپولیس نگون بخت شد! | مصدومیت دومین ستاره پرسپولیس در آستانه بازی با النصر

خبرملت: تیم پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات فعال ظاهر شده است. پرسپولیس بازیکنانی نظیر شهاب زاهدی، یاسین سلمانی و کنعانی زادگان را خریده است. پرسپولیس هفته اول و دوم را با برد شروع کرد و هفته سوم تن به تساوی برابر ذوب آهن داد و در هفته چهارم نیز رقیب اهوازی‌اش را شکست داد. پرسپولیس به دنبال بستن تیمی خوب در لیگ قهرمانان آسیا است. پرسپولیس به زودی به مصاف النصر خواهد رفت.

خبر ورزشی از احتمال مصدومیت وحید امیری خبر داد و نوشت: آیا وحید امیری دچار مصدومیت خاصی است یا صرفا وسواس او به تمرین اضافه باعث دخالت پزشک تیم ملی در نحوه آماده‌سازی او شده است؟

از تصاویر امروز تمرین تیم ملی چیز خاصی دستگیرمان نمی‌شود، همچنان که اطلاع‌رسانی خاصی در این زمینه انجام نشده که احیانا وحید امیری، ستاره پرسپولیسی تیم ملی، دچار مصدومیتی شده باشد.

امیری که در دوره قلعه‌نویی چندان فرصت بازی و درخشش را پیدا نکرده، در جریان جلسه تمرینی امروز دقایقی تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر دکتر شهاب، پزشک تیم ملی، پشت سر گذاشت که شاید این مسئله به صدمه‌دیدگی او در تمرینات پیشین تیم ملی ربط داشته باشد.

پرسپولیس که علیرضا بیرانوند را در بازی ایران - بلغارستان از دست داده، دوست ندارد با مصدومیت تازه‌ای پس از روزهای فیفا مواجه باشد.

دومین شوک غیرمنتظره به یحیی گل‌محمدی/ یک ستاره دیگر پرسپولیس مصدوم شد؟

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار