استقلال

استقلال با بازیکن خارجی بست؟ | بمب استقلال به تهران رسید

خرید بازیکن خارجی برای استقلال در روزهای اخیر به یک مسئله تبدیل شده است.

استقلال با بازیکن خارجی بست؟ | بمب استقلال به تهران رسید

خبرملت: رقابت‌های لیگ برتر آغاز شده و استقلال فصل را با دو برد شروع کرد. استقلال در حالی نفت آبادان و ملوان را شکست داد که هنوز گزینه‌های مد نظرش را در فصل نقل و انتقالات نخریده است. مهرداد محمدی و بلانکو مهمترین خرید استقلال در این فصل نقل و انتقالات بوده است. استقلال منتظر محمد را هم خرید اما او را به عنوان بازیکن قرضی به تیم مس رفسنجان فرستاد. نقل و انتقالات به پایان رسیده است اما استقلال احتمالا یک ستاره جذب خواهد کرد.

به نظر می‌رسد پرونده پیوستن دو بازیکن خارجی، عمرو ورده و روبرتو تورس به استقلال بسته شده است.

عمرو ورده مصری که صحبت از حضورش در تیم آبی به میان آمد، به دلیل حاشیه‌ها با عقب نشینی باشگاه استقلال مواجه شد و تورس بازیکن اسپانیایی هم با عدم تمایل کادر فنی تیم آبی برای حضور دراردوی تیم آبی مواجه شده است.

به نظر کادر فنی تیم استقلال ابتدا مایل به حضور تورس در اردوی تیم آبی بود اما حالا که قراراست تنها یک بازیکن خارجی به اردوی تیم اضافه شود، به نظر جواد نکونام و دستیارانش در تلاش برای جذب یک بازیکن خارجی قوی تر هستند. با این شرایط حضور عمرو ورده مصری و تورس در استقلال منتفی شده است.

عمرو ورده

به گزارش خبر ورزشی، استقلال گوستاوو بلانکو مهاجم مطرح آرژانتینی که در لالیگا بازی کرده را به خدمت گرفته و دوست دارد دومین بازیکن جذب شده هم بازیکن شاخص و مطرحی باشد. البته که صدور کارت بازی برای خارجی‌ها منوط به این است که بازیکنان فعلی استقلال قراردادهای مالی خود را کم کنند.

از آنجایی که استقلال در لیست خود جای خالی دارد بازیکنان خارجی را به عنوان بازیکنان آزاد و سهمیه‌های فیفا در اختیار می‌گیرد.

بمب استقلال در تهران

 مهرداد محمدی برای تولد فرزندش بعد از تعطیلات لیگ برتر راهی لندن شده بود دوباره به ایران بازگشت.  

گل اول استقلال توسط مهرداد محمدی / هزارمین گل استقلال + فیلم - سلام نو

طبق اخبار رسیده مهرداد محمدی دیروز  به ایران برگشت تا از فردا در تمرینات استقلال شرکت کند و خودش را آماده شروع‌ دوباره لیگ برتر کند.

مهرداد محمدی در بازی با استقلال خوزستان برای اولین بار در ترکیب ثابت استقلال به میدان رفت و موفق شد تک‌ گل ۳ امتیازی استقلال را بزند و نکونام روی درخشش او در ادامه فصل حساب ویژه ای باز کرده است.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار