استقلال

استقلال ستاره خارجی‌ را پیدا کرد | این بازیکن به جای عمرو ورده به استقلال می‌آید

عمرو ورده قرار بود به استقلال بپیوندد که به نظر می‌رسد این انتقال منتفی شده و استقلال خارجی دیگری را جذب خواهد کرد.

استقلال ستاره خارجی‌ را پیدا کرد | این بازیکن به جای عمرو ورده به استقلال می‌آید

خبرملت: رقابت‌های لیگ برتر آغاز شده و استقلال فصل را با دو برد شروع کرد. استقلال در حالی نفت آبادان و ملوان را شکست داد که هنوز گزینه‌های مد نظرش را در فصل نقل و انتقالات نخریده است. مهرداد محمدی و بلانکو مهمترین خرید استقلال در این فصل نقل و انتقالات بوده است. استقلال منتظر محمد را هم خرید اما او را به عنوان بازیکن قرضی به تیم مس رفسنجان فرستاد. نقل و انتقالات به پایان رسیده است اما استقلال احتمالا یک ستاره جذب خواهد کرد.

بعد از جذب بلانکوی آرژانتینی، هنوز تکلیف دیگر خارجی استقلال مشخص نشده است.

به گزارش فوتبالی، در فصل نقل و انتقالات، بازیکنان خارجی مختلفی به استقلال لینک شدند اما به جز بلانکو، هنوز هیچ بازیکنی به صورت رسمی با آبی‌ها قرارداد نبسته است.

از عمرو ورده مصری به عنوان گزینه مورد علاقه جواد نکونام نام برده شده و در حالیکه عضو هیات مدیره استقلال هم بدون اسم بردن از این بازیکن، از توافق با یک بازیکن مصری خبر داده بود، اما تا این لحظه خبری از ورده نیست و گویا این بازیکن جنجالی، برنامه‌ای برای سفر به تهران ندارد.

این موضوع باعث مطرح شدن شایعات جدید شده است. یکی از سایتهای خبری مدعی شده که اگر ورده به ایران نیاید، استقلالی‌ها دوباره سراغ روبرتو تورس خواهند رفت. هافبک اسپانیایی که گفته می‌شد در استقلال هم با نکونام همکاری خواهد کرد اما سرمربی آبی‌ها در کنفرانس خبری قبل از بازی با استقلال خوزستان مدعی شد که این بازیکن با یک تیم ایرانی دیگر قرارداد بسته است. تیمی که گویا، گل گهر خواهد بود و حالا این سوال مطرح شده که آیا استقلال می‌تواند نظر باشگاه سیرجانی را جلب کند یا نه.

روبرتو تورس

تورس، تنها بازیکنی نیست که به استقلال لینک شده و در فضای مجازی، نام یک هافبک 29 ساله هلندی به نام ژان پل بوتیس – که سابقه بازی در هرتابرلین را دارد – به عنوان بازیکن مورد نظر آبی‌ها مطرح شده و حالا باید دید آبی‌ها بازیکن جدیدی جذب خواهند کرد یا نه.

گمانه‌زنی رسانه‌ها؛ دو بازیکن جدید به استقلال لینک شدند

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار