استقلال

استقلال رفیق فرعون را خرید | ستاره خارجی هدیه فیفا به استقلال

خریدهای استقلال تهران حتی پس از پایان فصل نقل و انتقلات ادامه دارد!

استقلال رفیق فرعون را خرید | ستاره خارجی هدیه فیفا به استقلال

خبرملت: رقابت‌های لیگ برتر آغاز شده و استقلال فصل را با دو برد شروع کرد. استقلال در حالی نفت آبادان و ملوان را شکست داد که هنوز گزینه‌های مد نظرش را در فصل نقل و انتقالات نخریده است. مهرداد محمدی و بلانکو مهمترین خرید استقلال در این فصل نقل و انتقالات بوده است. استقلال منتظر محمد را هم خرید اما او را به عنوان بازیکن قرضی به تیم مس رفسنجان فرستاد. نقل و انتقالات به پایان رسیده است اما استقلال احتمالا یک ستاره جذب خواهد کرد.

به گزارش خبر ورزشی، جواد نکونام بارها در مذاکرات خود با مدیران باشگاه استقلال گفته است دو بازیکن خارجی را با هم می خواهد.

باشگاه استقلال در آخرین دقایق نقل و انتقالات تابستانی موفق شد گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی و سابق ایبار را خریداری کند. این مهاجم قد بلند بر اساس هماهنگی های به عمل آمده در کشور ترکیه تست های پزشکی اش را پشت سرگذاشت.

در همین راستا خبردار شدیم باشگاه استقلال با عمرورده وینگر مصری نیز به عنوان بازیکن آزاد وسهمیه فیفا به توافق رسیده و قرار است ظرف ۴۸ ساعت آینده او نیز به تهران بیاید و رسما آبی پوش شود.

جواد نکونام این هافبک مصری را تأیید و در آخرین نشست خبری خودش پس از بازی با استقلال خوزستان اعلام کرد: تا زمانی که بازیکن خارجی را در تمرین استقلال نبینم، خریدش را باور نمی کنم.

۴۸ ساعت تا رونمایی از خرید جدید استقلال/ فرعون در راه تهران

عمر ورده در کنار محمد صلاح ملقب به فرعون

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار