استقلال

اتفاق تلخ برای استقلال در روز پایانی نقل و انتقالات | ستاره‌های مد نظر استقلال پریدند!

خبر برای هواداران استقلال تلخ و غمگین است؛ اسکواد در دسترس نکونام برای فصل پیش رو با استقلال، همان لیست چهار هفته نخست خواهد بود!

اتفاق تلخ برای استقلال در روز پایانی نقل و انتقالات | ستاره‌های مد نظر استقلال پریدند!

خبرملت: رقابت‌های لیگ برتر آغاز شده و استقلال فصل را با دو برد شروع کرد. استقلال در حالی نفت آبادان و ملوان را شکست داد که هنوز گزینه‌های مد نظرش را در فصل نقل و انتقالات نخریده است. مهرداد محمدی مهمترین خرید استقلال در این فصل نقل و انتقالات بوده است. استقلال منتظر محمد را هم خرید اما او را به عنوان بازیکن قرضی به تیم مس رفسنجان فرستاد. استقلال در روزهای پایانی نقل و انتقالات به دنبال خرید ستاره‌هاست.

در شرایطی که نکونام پیش از بازی با استقلال خوزستان اعلام کرده بود به دو بازیکن خارجی نیاز دارد، منابع نزدیک به باشگاه استقلال اعلام کردند به دلیل محدودیت در سقف بودجه، خریدها به مشکل خوردند.

به گزارش ورزش سه، در آخرین روز نقل و انتقالات فوتبال ایران پیش‌بینی می‌شد آبی‌های پایتخت با خرید یک بازیکن خارجی کمی از دغدغه‌های جواد نکونام کم کنند اما حالا از این باشگاه خبر می‌رسد جذب بازیکن مصری هم به مشکل خورده و اسکواد در دسترس نکونام، همان لیست چهار هفته نخست خواهد بود.

1915250

وردة که هفته پرحاشیه‌ای را سپری کرد، تنها 12 روز پس از پیوستن به تیم راجا کازابلانکا مراکش، با این باشگاه فسخ کرد و در ادامه راهی قبرس شد تا با تیم دوکسا کاتوکوپیاس قبرس قرارداد امضا کند. اما به دلیل منقضی شدن پاسپورت، او ساعاتی را در فرودگاه این کشور بازداشت شد و سپس به مصر دیپورت شد.

با وجود آنکه خانی، عضو هیئت مدیره استقلال اعلام کرده بود که کار پیوستن عمرو وردة به این تیم تمام شده است، اما حالا خبر می‌رسد که رایزنی‌ها برای حضور این بازیکن در جمع آبی‌ها به بن بست خورده است. بازیکن مصری که در پست وینگر چپ بازی می‌کند و نکونام تمایلی زیادی به جذبش داشت، حالا حضورش در ایران، در آستانه منتفی شدن قرار دارد.

1917844

دیگر بازیکنی که استقلالی‌ها تمایل داشتند تا او را به تیم اضافه کنند، گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی است که سابقه بازی در لالیگا 2 را در کارنامه دارد و نکونام قصد داشت برای تقویت خط حمله تیمش، این بازیکن را به خدمت بگیرد که حالا خبر می‌رسد نه وردة و نه بلانکو هیچ کدام استقلالی نخواهند شد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار