استقلال

استقلال با آچار فرانسه خارجی بمب ترکاند | اولین خرید خارجی استقلال رسمی شد

طلسم بازیکنان خارجی استقلال شکسته شد و استقلال با اولین بازیکن خارجی به توافق رسید.

استقلال با آچار فرانسه خارجی بمب ترکاند | اولین خرید خارجی استقلال رسمی شد

خبرملت: رقابت‌های لیگ برتر آغاز شده و استقلال فصل را با دو برد شروع کرد. استقلال در حالی نفت آبادان و ملوان را شکست داد که هنوز گزینه‌های مد نظرش را در فصل نقل و انتقالات نخریده است. مهرداد محمدی مهمترین خرید استقلال در این فصل نقل و انتقالات بوده است. استقلال منتظر محمد را هم خرید اما او را به عنوان بازیکن قرضی به تیم مس رفسنجان فرستاد. استقلال در روزهای پایانی نقل و انتقالات به دنبال خرید ستاره‌هاست.

عمر ورده با عقد قراردادی به استقلال پیوست.

به گزارش طرفداری، عمر ورده هافبک مصری است که مدیریت باشگاه استقلال تلاش زیادی برای جذب او کرد تا بتواند خط هافبک تیم جواد نکونام را بهبود ببخشد البته گفتنی است ورده قابلیت بازی در پست وینگر را هم دارد.

روز گذشته سایت ترسنفر مارکت، عمر ورده را به عنوان جدیدترین خرید استقلال معرفی کرد و حالا روزنامه الشرق مهر تاییدی بر ادعای ترنسفر مارکت زده است.

روزنامه الشرق نوشت: هافبک بازیساز مصری ۴ روز بعد از فسخ قراردادش با الرجاء مراکش با استقلال به توافق نهایی رسید و راهی این تیم خواهد شد.

قیمت این انتقال طبق اعلام ترانسفر مارکت ۱۵۰ هزار یورو برای یک فصل عنوان شده است البته مدت این قرارداد هنوز به صورت رسمی از سوی باشگاه استقلال اعلام نشده است.

عمر ورده اکنون بازیکن استقلال است و باید دید چه زمانی به شکل رسمی از او رونمایی می شود.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار