پرسپولیس

برزیلی به پرسپولیس نیامده! | انتقال این بازیکن به پرسپولیس منتفی شد؟

در حالی که گفته می‌شد بازیکن مدنظر پرسپولیس امروز وارد ایران خواهد شد، هنوز این اتفاق رخ نداده است. گویا قسمت نیست پرسپولیس در این فصل بازیکن برزیلی داشته باشد!

برزیلی به پرسپولیس نیامده! | انتقال این بازیکن به پرسپولیس منتفی شد؟

خبرملت: تیم پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات فعال ظاهر شده است. پرسپولیس بازیکنانی نظیر شهاب زاهدی و کنعانی زادگان را خریده است. با این حال بازیکن های زیادی از پرسپولیس جدا شده‌اند و به همین خاطر این تیم هنوز به دنبال جذب بازیکنان جدید است. پرسپولیس هفته اول را با برد شروع کرد. هواداران پرسپولیس معتقدند این تیم امسال هم می‌تواند قهرمانی لیگ برتر را کسب کند.

در حالی که گفته می‌شد گلر مدنظر پرسپولیس امروز وارد ایران خواهد شد،هنوز این اتفاق رخ نداده است.

به گزارش خبر ورزشی، بعد از مدت‌ها کش و قوس بالاخره پرسپولیس توانست با گلر مدنظر خود به توافق برسد. میگوئل ننکا جونیور گلر ۱۹ ساله برزیلی که مد نظر یحیی گل محمدی قرار گرفته بود، با باشگاه پرسپولیس به توافق رسید تا در این فصل به قهرمان ایران بیاید و به عنوان گلر ذخیره بیرانوند کار کند.

طبق اعلام رضا درویش قرار بود این گلر برزیلی امروز وارد تهران شود و از فردا و بعد از بازگشت پرسپولیس از تبریز در تمرینات حضور پیدا کند. اتفاقی که تا این لحظه رخ نداده و مشخص نیست چرا این انتقال هنوز قطعی نشده است. باشگاه پرسپولیس برای گرفتن رضایتنامه این بازیکن باید مبلغ ۹۰ هزار دلار به باشگاه برزیلی لوندرینا پرداخت کند تا بتواند جونیور را به خدمت بگیرد.

احتمالا عدم پرداخت پول رضایتنامه از سوی باشگاه پرسپولیس باعث شده تا حضور این دروازه بان برزیلی در تهران با مشکل مواجه شود. حال باید دید واکنش باشگاه پرسپولیس نسبت به این موضوع چیست و آیا به طور کلی پیوستن ننکا جونیور به پرسپولیس منتفی شده یا اینکه این گلر جوان طی روزهای آینده به تهران خواهد آمد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار