پرسپولیس| پرسپولیس تهران| باشگاه پرسپولیس

پرسپولیسی بودن بازیکن استقلال فاش شد | عکس ستاره استقلال با لباس پرسپولیس را ببینید شوکه می شوید!

عکسی از ستاره استقلال با لباس پرسپولیسی باعث شوکه شدن هواداران آبی ها شد.

پرسپولیسی بودن بازیکن استقلال فاش شد | عکس ستاره استقلال با لباس پرسپولیس را ببینید شوکه می شوید!

پرسپولیس تهران یکی از دو قطب فوتبال ایران است که گفته می شود بیش از 40 میلیون هوادار در کشور  دارد. پرسپولیس امسال در فصل نقل و انتقالات فعال ظاهر شد و بازیکنانی نظیر شهاب زاهدی، یاسین سلمانی و کنعانی زادگان را خرید. پرسپولیس در فصول اخیر قهرمان بلامنازع لیگ برتر فوتبال ایران بوده و در این فصل نیز به همراه استقلال و سپاهان از شانس های اصلی قهرمانی به حساب می آید. پرسپولیس امسال همچنین به دنبال کسب موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا است. پرسپولیس چندی پیش از النصر شکست خورد و در گام دوم تیم الدوحیل را در قطر شکست داد.

شاید ندانید اما روزبه چشمی کاپیتان تیم استقلال پرسپولیسی بوده است!

روزبه چشمی که طی سالیان اخیر در استقلال عضویت داشته و نمایش درخشانی در ترکیب این تیم ارائه کرده و حضور در جام جهانی و گلزنی در این رقابت‌ها را هم در کارنامه دارد، طی سال‌های ۸۷ تا ۹۲ عضو رده‌های پایه باشگاه پرسپولیس بود ولی در نهایت با جدایی از جمع سرخ پوشان به صبای قم و در ادامه استقلال رفت.

پایان رافت، پیشکسوت پرسپولیس در گفت‌وگوی تلویزیونی در خصوص دوران حضور روزبه چشمی در این تیم عنوان کرد: آن زمان که سرمربیگری تیم جوانان پرسپولیس بودم و شروع کارم در این عرصه بود، بازیکنان خوبی دراختیار داشتیم که پنج بازیکن ما از سوی اکبر محمدی، سرمربی وقت تیم جوانان ایران انتخاب شدند و یکی از آنها، روزبه چشمی بود.

او ادامه داد: روزبه چشمی همان زمان هم در جوانان پرسپولیس بازیکنان بسیار خوب و البته کمی بازی‌گوش بود. در سن جوانی قرار داشتند و این مورد غیرطبیعی نبود. بازیکن خوبی بود و پیشرفت کرد که قبل از جام جهانی ۲۰۲۲ هم یکدیگر را در آکادمی ملی المپیک یکدیگر را دیدیم و خوش و بش کردیم.

2

سرمربی سابق جوانان پرسپولیس یادآور شد: همان زمان ما به باشگاه پرسپولیس نامه نوشتیم تا پنج بازیکن را حفظ کنند که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

رافت اضافه کرد: الان آقای محسن خلیلی که مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس است و خودمان هم درکنارشان هستیم، دوست داریم به رده پایه توجه جدی شود چون فوتبال برای رده‌های پایه است.

پیشکسوت پرسپولیس عنوان کرد: سال گذشته محمد عمری با قرارداد ۵۰۰ میلیون تومانی به تیم بزرگسالان پرسپولیس رفت و از دیاباته و پریرا بهتر کار کرد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار