یاسین سلمانی| یاسین سلمانی استقلال| یاسین سلمانی پرسپولیس

اسطوره استقلال مامور آبی‌ پوش کردن یاسین سلمانی شد؟

سرمربی تیم ملی امید از یاسین سلمانی درخواست کرده تکلیف تیم آینده خود را مشخص کند. باتوجه به اینکه عنایتی استقلالی است، برخی گمانه‌زنی کرده‌اند که عنایتی به یاسین سلمانی پیشنهاد داده باشد به استقلال بپیوندد.

اسطوره استقلال مامور آبی‌ پوش کردن یاسین سلمانی شد؟

خبرملت: یاسین سلمانی بازیکن فصل گذشته سپاهان از پایان فصل گذشته لیگ برتر سوژه اصلی نقل و انتقالات بوده است. خبرهایی مبنی بر پیوستن یاسین سلمانی به پرسپولیس شنیده می‌شد که بعد اعلام شد یحیی گل محمدی نیازی به او ندارد. در ادامه یاسین سلمانی به استقلال لینک شد. چیزی به پایان فصل نقل و انتقالات نمانده و یاسین سلمانی باید به زودی تیم بعدی‌اش را انتخاب کند. 

سرمربی تیم‌ ملی امید از همزمانی لیگ قهرمانان آسیا و بازی‌های آسیایی ابراز نگرانی کرد.

به گزارش ایسنا، رضا عنایتی، سرمربی تیم‌ملی امید پس از دیدار پیکان و گل‌گهر در هفته دوم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: مشکل بزرگ ما در بازی‌های آسیایی این است که از تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند نمی‌توانیم بازیکن بگیریم. همزمانی بازی‌های ازبکستان و هانگژو هم کار ما را سخت می‌کند. با این حال امیدوارم بتوانیم اتفاق خوبی رقم بزنیم. اسامی هم به زودی اعلام می‌شود.

او افزود: ما جلسات متعددی در سازمان لیگ برای برنامه‌ریزی داشتیم و در جلسه‌ای هم که در فدراسیون داشتیم مقرر شد که آن‌ها با باشگاه‌ها صحبت کنند تا همکاری کنند.

سرمربی تیم‌ملی امید درباره وضعیت بازیکنان این تیم بیان کرد: الحمدلله بازیکن بدون تیم نداریم و یاسین سلمانی هم خودش انتخاب کرده که بدون تیم بماند وگرنه او از همه بازیکنان بیشتر پیشنهاد دارد. در حال حاضر یاسین با مربی بدنساز ما در حال تمرین است. ما کسی را رها نمی‌کنیم. من امروز با یاسین صحبت کردم و گفتم که هر چه سریع‌تر تیمش را انتخاب کند چون هم خودش و هم ما از این موضوع ضربه می‌خوریم. خالدآبادی هم بازیکن فیکس ماست.

عنایتی در پایان درباره زمین تمرین امیدها پیش از سفر به ازبکستان گفت: فکر نمی‌کنم مشهد برویم ولی سه، چهار روز قبل از سفر به ازبکستان در چمن خوبی قرار است تمرین کنیم.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار