راه استقلال و عارف غلامی از هم جدا شد | جدایی مدافع جنجالی از استقلال

از همان اول هم مشخص بود نکونام این بازیکن را نمی‌خواهد و ضرب الاجل تعیین شده هم از سوی این بازیکن جدی نیست.

راه استقلال و عارف غلامی از هم جدا شد | جدایی مدافع جنجالی از استقلال

خبرملت: رقابت های لیگ برتر آغاز شده و استقلال فصل را با برد شروع کرد. استقلال در حال نفت آبادان را شکست داد که هنوز گزینه‌های مد نظرش را در فصل نقل و انتقالات نخریده است. مهرداد محمدی مهمترین خرید استقلال در این فصل نقل و انتقالات بوده است. استقلال منتظر محمد را هم خرید اما او را به عنوان بازیکن قرضی به تیم مس رفسنجان فرستاد.

احتمال اینکه عارف غلامی مدافع استقلال راهی یکی از تیم‌های داخلی شود، زیاد است.

ماجراهای عارف غلامی و استقلال هم در نوع خودش جالب است. این بازیکن که قراردادش با استقلال به پایان رسیده، در حال حاضر بدون تیم است و وضعیت نامشخصی در بازار نقل و انتقالات دارد. وقتی جواد نکونام به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی شد، خیلی‌ها عنوان کردند که جواد این بازیکن را نمی‌خواهد. لیست نقل و انتقالاتی نکونام که شامل ۳ مدافع میانی بود کاملا این موضوع را به اثبات رساند و مشخص بود که سرمربی جدید آبی‌ها غلامی را نمی‌خواهد.

بعد از تغییر مدیریتی در استقلال و آمدن خطیر به این تیم، شایعاتی مبنی بر بازگشت این مدافع به جمع آبی‌ها و تمدید قراردادش به گوش رسید ولی خیلی جدی نبود. غلامی گران‌ترین بازیکن فصل قبل استقلال و یکی از گران‌ترین بازیکنان لیگ بود. گفته می‌شد که باشگاه استقلال در صورتی اجازه بازگشت این مدافع را صادر می‌کند که عارف مبلغ قابل توجهی از قراردادش را کم کند و حاضر شود با یک رقم معقول قراردادش را تمدید کند.

خواسته ای که غلامی زیر بار آن نرفت و به این ترتیب باشگاه استقلال هم قید غلامی را زد. ماجرای غلامی و استقلال از جایی جالب می‌شود که این بازیکن با گذاشتن یک استوری عجیب به نوعی برای استقلالی‌ها ضرب الاجل تعیین کرد. عارف در تاریخ دوم مرداد یک استوری مشکوک منتشر کرد و در آن نوشت: «۴ سال تمام!» به نظر می‌رسید او دارد با این استوری از هواداران استقلال خداحافظی می‌کند. اما کمی بعد روشن شد که قصدش فقط یادآوری چهارمین سال حضورش در استقلال بوده است.این بازیکن همچنین ۸ مرداد هم یک استوری جنجالی دیگر منتشر کرد.

عارف در این استوری نوشت: چندی پیش از بیم بسته شدن تیم‌ها و از دست رفتن پیشنهادها و حل شدن مشکلاتم، با یک باشگاه خارجی پیش قراردادی امضا کردم. به شرط این که اگر پس از پنج روز فقط با باشگاه استقلال توافق کردم، قرارداد عقد شده خودکار باطل می‌شود. پس از آن مدت بود که باشگاه استقلال و کادر فنی برای اولین بار به طور شفاف و صریح به حضور بنده اعلام نیاز کردند و من از همان روز در سکوت کامل، با توجه به تمام اخبار دروغ و دست‌کاری شده در مورد من، تمام تلاشم رو برای کنسل کردن قراردادم تا به الان انجام داده‌ام و همچنان امیدوار هستم که این موضوع رخ دهد.

از همان اول هم مشخص بود نکونام این بازیکن را نمی‌خواهد و ضرب الاجل تعیین شده هم از سوی این بازیکن جدی نیست. حالا بیشتر از دو هفته از استوری عجیب این بازیکن و ضرب الاجلی که برای باشگاه استقلال تعیین کرد، می‌گذرد ولی نه خبری از عقد قرارداد غلامی با باشگاه خارجی منتشر شد و نه او راهی تیم دیگری شد. حالا این بازیکن بدون تیم است و تکلیفش برای فصل آینده مشخص نیست.

همچنین طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر علاقه گل گهر به جذب غلامی مطرح شده که باید دید چقدر جدی است. نکته جالب در خصوص غلامی و ماجرای او با باشگاه استقلال این است که این بازیکن دقیقا فصل قبل هم از همین فرمول در نقل و انتقالات استفاده کرد و به طرز عجیبی قراردادش زیاد شد و در نهایت هم در استقلال ماند. با این حال فرمول او برای این فصل جواب نداد و گویا این فرمول تاریخ انقضا داشت و فقط برای یک فصل جواب می‌داد.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار