پرسپولیس

پرسپولیس با بمب افکن زردها غوغا می‌کند | پرسپولیس به دنبال مهاجم مد نظر یحیی گل محمدی

پرسپولیس در روزهای پایانی نقل و انتقالات به دنبال خرید یک مهاجم گلزن است.

پرسپولیس با بمب افکن زردها غوغا می‌کند | پرسپولیس به دنبال مهاجم مد نظر یحیی گل محمدی

خبرملت: تیم پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات فعال ظاهر شده است. پرسپولیس بازیکنانی نظیر شهاب زاهدی و کنعانی زادگان را خریده است. با این حال بازیکن های زیادی از پرسپولیس جدا شده‌اند و به همین خاطر این تیم هنوز به دنبال جذب بازیکنان جدید است. پرسپولیس و یحیی گل محمدی یک مهاجم گلزن می‌خواهند. با این وجود ممکن است به دلیل اینکه بازیکنان باکیفیتی در بازار نقل و انتقالات نمانده‌اند پرسپولیس برای خرید یک مهاجم خوب تا نیم فصل صبر کند.

در تازه‌ترین خبر اعلام شده که نونو سانتو سرمربی الاتحاد عربستان، عبدالرزاق حمدالله بازیکن مورد نظر پرسپولیس را در لیست مازاد این تیم قرار داده است.

به گزارش طرفداری، با پیوستن کریم بنزما به الاتحاد در همان روزهای ابتدایی زمزمه هایی در خصوص جدایی عبدالرزاق حمدالله به گوش می رسید. در بازی های پیش فصل حمدالله در ترکیب الاتحاد حضور داشت و حتی موفق به گلزنی برای این تیم شد اما در دیدار دیشب الاتحاد برابر الهلال که با برتری سه بر یک آبی های ریاض به پایان رسید نام ستاره مراکشی در لیست الاتحاد دیده نمی شد.

نونو سانتو سرمربی پرتغالی الاتحاد پس از شکست برابر الهلال در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: «عبدالرزاق حمدالله؟ او را به خاطر مصدومیت کنار نگذاشتم. حمدالله جایی در لیست ما ندارد و برای تعیین سرنوشت باید با او صحبت کنیم.»

awhrb3t5

به نظر می‌رسد جدایی عبدالرزاق حمدالله از الاتحاد قطعی است. پیش از این سایت MSN عربستان مدعی شده بود پرسپولیس با این بازیکن مذاکره کرده است تا او شاگرد یحیی گل محمدی شود.

پیش از این رسانه‌های عربستانی اعلام کردند این بازیکن از پرسپولیس و لیگ امارات و یک تیم از لیگ عربستان پیشنهاد دارد و باید دید در نهایت سرنوشت او چه خواهد شد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار