استقلال

استقلال با بازیکن جنجالی قرارداد می‌بندد | عارف غلامی در آستانه بستن قرارداد با استقلال

پیام متنی عارف غلامی برای هواداران و باشگاه استقلال مفهوم‌های زیادی داشت.

استقلال با بازیکن جنجالی قرارداد می‌بندد | عارف غلامی در آستانه بستن قرارداد با استقلال

خبرملت: استقلال قرار است روز جمعه 13 مرداد اولین بازی خود را در لیگ برتر انجام دهد. استقلال در حالی به مصاف صنعت نفت آبادان می‌رود که هنوز گزینه‌های مد نظرش را در فصل نقل و انتقالات نخریده است. از طرفی خریدهای جدید استقلال نیز هنوز ثبت نشده‌اند. استقلال درصدد است که با عارف غلامی قرارداد جید ثبت کند. 

پیام متنی عارف غلامی برای هواداران و باشگاه استقلال مفهوم‌های زیادی داشت.

پیرو انتشار پیام متنی مدافع گرگانی فصل گذشته استقلال در صفحه اینستاگرامش کادر فنی آبی پوشان در این باره با مدیریت باشگاه صحبت‌های دوباره‌ای را از سر گرفت.

با توجه به ضرب الاجل اعلام شده از سوی عارف غلامی برای باشگاه خارجی که با آن قرارداد داخلی مشروط بستهt جواد نکونام از علی خطیر خواسته در صورت امکان شرایط ادامه همکاری با عارف غلامی را فراهم کند.

گرچه این موضوع به شکل رسمی از سوی کادر فنی رسانه‌ای نشده اما ظاهراً در پشت پرده اقداماتی برای حفظ عارف غلامی صورت گرفته است اما ظاهرا این ادامه همکاری بستگی به تغییر کلی در روند قرارداد بین استقلال و عارف غلامی دارد.

از افراد نزدیک به اتاق مدیریت باشگاه استقلال شنیدیم به عارف غلامی پیشنهاد شده با حذف بخش قابل توجهی از رقم درخواستی قراردادش به همراه آپشن‌هایی که در فصل گذشته برای او در نظر گرفته شده این شرایط مهیاست تا او بتواند دوباره در استقلال بماند.

با توجه به درپیش بودن رقابت جام ملت‌های آسیا ظاهرا عارف غلامی دوست دارد در استقلال بماند تا فوتبالش را در نزدیکی امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان انجام بدهد تا بیشتر زیر نظر کادر فنی تیم ملی باشد.

عارف غلامی با توجه به شرایط سنی اش می‌داند در صورت درخشش در جام ملت‌های آسیا همراه با تیم ملی ایران می‌تواند با ۲۶ سال سن به یک تیم خارجی خوب منتقل شود.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار