رضا پروانه

بازیگر نقش رضا پروانه در سریال پوست شیر کیست؟ | تصویر دونفره از رضا پروانه در کنار همسرش

علیرضا کمالی در سریال پوست شیر نقش رضا پروانه را بر عهده دارد او در این نقش دوست نعیم با بازی هادی حجازی فر است در ادامه به معرفی این بازیگر خواهیم پرداخت.

بازیگر نقش رضا پروانه در سریال پوست شیر کیست؟ | تصویر دونفره از رضا پروانه در کنار همسرش

علیرضا کمالی یکی از بازیگران مطرح کشورمان می باشد که در بیست و هفتم اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۹ در تهران به دنیا می آید از دانشگاه تهران و دانشکده هنرهای زیبا توانست در رشته بازیگری تحصیلاتش را به پایان برساند. علیرضا کمالی از سال ۱۳۷۹ وارد عرصه هنر و بازیگری شده است. علیرضا کمالی در یکی از محله های تهران به نام نظام آباد به دنیا می آید تک فرزند بود و مادرش فرهنگی پدر علیرضا کمالی مرحوم علی اصغر کمالی نژاد بودند که یکی از قهرمانان پرورش اندام در ایران و جهان بوده اند.

رضا پروانه

در مورد کمالی نژاد ازدواج کرده یا نه اطلاعات دقیقی در دست نیست.در مورد از تصاویری که از علیرضا کمالی و دنیا مدنی منتشر شده بود شایعات و احتمالات زیادی در مورد رابطه نزدیکی آن دو با هم منتشر می شد حتی شایعه ازدواج این دو بازیگر مطرح شده بود چه مدت بعد از منتشر شدن این تصاویر این شایعه تکذیب شد.

علیرضا کمالی در سریال پوست شیر نقش رضا پروانه را بر عهده دارد او در این نقش دوست نعیم با بازی هادی حجازی فر است در ادامه به معرفی این بازیگر خواهیم پرداخت.

پوست شیر مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی در ژانر درام جنایی به کارگردانی جمشید محمودی و نویسندگی محمودی و رضا بهاروند است. هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه، ژیلا شاهی و شهاب حسینی از بازیگران این مجموعه هستند. این مجموعه در ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ از شبکۀ اینترنتی فیلم نت به نمایش درآمد.

 

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار