سام درخشانی | پسر سام درخشانی | فرزندان سام درخشانی

دابسمش احساسی سام درخشانی با آهنگ روزبه بمانی | گریه سوزناک سام درخشانی غوغا کرد

سام درخشانی با انتشار پستی اینستاگرامش را بروز کرد.

دابسمش احساسی سام درخشانی با آهنگ روزبه بمانی | گریه سوزناک سام درخشانی غوغا کرد

سام درخشانی خوش چهره بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون ایران است. سام درخشانی در سال 94 متاهل شد و با عسل امیرپور ازدواج کرد. در حال حاضر سام درخشانی دو فرزند دارد یکی از فرزندان او دختر و دیگری پسر است. برکه فرزند اول و برسام فرزند دوم سام درخشانی و عسل امیرپور است. به تازگی سام درخشانی استوری در اینستاگرام منتشر کرده که خبر ساز شده در ادامه این استوری را با هم مشاهده می کنیم.

دابسمش احساسی سام درخشانی با آهنگ روزبه بمانی


سام درخشانی با  انتشار پستی اینستاگرامش را بروز کرد.

سام درخشانیهمسر سام درخشانی دارای مدرک تحصیلی نقاشی در مقطع لیسانس می باشد.اما شغل مربیگری را دنبال کرده و به عنوان مربی بدنسازی در یکی از باشگاه های معروف مشغول بود. مهریه همسر سام درخشانی جایی اعلام نشده است.

همسر سام درخشان اصلا فکرش را هم نمیکرد که این آشنایی اش با سام درخشانی به مرحله ازدواج برسد اما رفته رفته این حس در وجودشان ایجاد شده بود که می توانند زندگی خوب و مشترکی در کنار هم داشته باشند.

زندگی سام درخشانی 

این هنرمند کشورمان در خانواده ای پنج نفره به دنیا آمد و پسر بزرگ خانواده است و یک خواهر کوچکتر به نام پانته آ و یک برادر به نام شهریار دارد.

سام درخشانی دیپلم رشته تجربی دارد و با وجود قبولی در دانشگاه در رشته تئاتر از ادامه تحصیل انصراف داد.

سام درخشانی رابطه بسیار خوبی با بسیاری از هنرمندان دارد اما رفاقت دیرینه او با کامبیز دیرباز و پژمان بازغی زبانزد همه اهالی دنیای هنر و طرفداران او است.

سام درخشانی 26 خرداد ماه سال 1394 خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد و عسل امیرپور همسر آقای بازیگر است.

ماجرای آشنایی سام درخشانی و همسرش عسل امیرپور از یک میهمانی خانوادگی آغاز شد که بعد از مدتی رفت و آمد منجر به شناخته بیشتر و در نهایت ازدواج آقای بازیگر گردید.

سام درخشانیسام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 31 تیر سال 1354 در خیابان ولیعصر تهران متولد شد و بزرگ شده همان منطقه است.این هنرمند کشورمان در خانواده ای پنج نفره به دنیا آمد و پسر بزرگ خانواده است و یک خواهر کوچکتر به نام پانته آ و یک برادر به نام شهریار دارد. سام درخشانی دیپلم رشته تجربی دارد و با وجود قبولی در دانشگاه در رشته تئاتر از ادامه تحصیل انصراف داد.
  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار