نسرین مقانلو | پسران آمریکایی نسرین مقانلو | ازدواج نسرین مقانلو

آخرین فیلم از پسر نسرین مقانلو در آغوشش | نسرین مقانلو خون به جگر شد

نسرین مقانلو، بازیگر سینما و تلویزیون در سوگ از دست دادن فرزندش در اینستاگرام خود یک استوری و پست برای او منتشر کرد.

آخرین فیلم از پسر نسرین مقانلو در آغوشش | نسرین مقانلو  خون به جگر شد

از بازیگران توانمند سینما و تلویزیون ایران می توان نسرین مقانلو را نام برد. نسرین مقانلو متولد اول تیر 1347 است. نسرین مقانلو پس از سریال پر بیننده مسافری از هند به شهرت رسید. نسرین مقانلو از سال 1370 به طور حرفه ای وارد  هنر شده است. نسرین مقانلو ازدواج کرده و دارای دو پسر است.نسرین مقانلو با انتشار فیلم سوزناکی که از پسرش منتشر کرد نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد.

شوک وحشتناک به نسرین مقانلو در برنامه استعداد یابی وارد شد به طوری که نسرین مقانلو از شدت گریه برنامه را ترک کرد. این فیلم را در ادامه می توانید ببینید:

نسرین مقانلو در صفحه اینستاگرامش عکسی با پدرش منتشر کرد و  نوشت: انا لله و انا الیه راجعون پدرم سفر کرد و من مردم....... سفری بی بازگشت اما من با این ذره ذره مردن تدریجی بی او چه کنم؟؟؟؟؟؟؟

نسرین مقانلوزندگی شخصی نسرین مقانلو

نسرین مقانلو متولد یکم تیرماه  سال 1347 در تهران میباشد. نسرین مقانلو خواهر بیژن مقانلو، سرمربی سابق تیم ملی تکواندوی ایران است. کمال خلیلیان (بازیکن سابق فوتبال) همسر نسرین مقانلو است. ثمرهٔ ازدواج آن‌ها ۲ فرزند به نام‌های ارشیا و آرین است که متولد آمریکا و بزرگ شده و تحصیل کرده آنجا هستند.

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار