کریستیانو رونالدو

اتفاقی که اشک مادر کریستیانو رونالدو را در آورد | جورجینا و کریستیانو رونالدو جدا شدند

اتفاقی که اشک مادر کریستیانو رونالدو را در آورد | جورجینا و کریستیانو رونالدو جدا شدند

اتفاقی که اشک مادر کریستیانو رونالدو را در آورد | جورجینا و کریستیانو رونالدو جدا شدند

ماریا دولورس دوس سانتوس آویرو تاثیر مهمی در رشد و پیشرفت زندگی کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی منچستریونایتد داشته و این بازیکن نیز همیشه به اهمیت مادر خود در رسیدن به این مرحله و تبدیل شدن به یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال تاکید کرده است. خوزه رونالدو، پدر کریستیانو در دوران جوانی این بازیکن جان خود را از دست داد و در دو دهه اخیر هوگوی 46 ساله، الما 48 ساله و کاتیا 44 و البته کریستیانو تنها در کنار مادرشان زندگی کرده اند.

سردار آزمون

حالا مادر این ستاره پرتغالی 76 ساله شده و کریستیانو رونالدو پیامی به مناسبت تولد ماریا برای او ارسال کرده است. اما متن این پیام به قدری احساسی بود که مادر رونالدو قادر به خواندن آن نیست و لحظه لحظه تماشای این پیام با تمام وجود اشک می ریزد.

حالا مادر این ستاره پرتغالی 76 ساله شده و کریستیانو رونالدو پیامی به مناسبت تولد ماریا برای او ارسال کرده است. اما متن این پیام به قدری احساسی بود که مادر رونالدو قادر به خواندن آن نیست و لحظه لحظه تماشای این پیام با تمام وجود اشک می ریزد.شدر پیام کریستیانو رونالدو آمده است: "تبریک فراوان برای تولد بهترین مادر دنیا. جنگجویی که به من یاد داد هرگز تسلیم نشوم. بهترین مادر بزرگی که فرزندان من می توانستند حتی در رویاهای خود تصور کنند. عاشقت هستم مادر من، تو را می بوسم."

کریستیانو رونالدواز دیرباز رونالدو همیشه علاقه زیادی به خرید خودروهای لوکس داشته و پارکینگ او معمولا مملو از ماشین هایی منحصر به فرد، خاص و البته گران قیمت بوده است.

این خودرو بوگاتی لاویتور است و رونالدو برای خرید آن مبلغ 11 میلیون دلار (9.49 میلیون پوند) صرف کرده و از این سوپر خودرو برای نخستین بار در نمایشگاه ژنو 2019 رونمایی شده است. موتور این خودرو با قدرت 1500 اسب بخار بوده و تا 420 کیلومتر بر ساعت هم قابلیت دارد.

کریستیانو رونالدو

مارکا مدعی شد اگرچه قرار بود این خودروی منحصر به فرد توسط فردیناند پیک، رئیس گروه فولکس واگن خریداری شود، اما ستاره پرتغالی با قیمتی هنگفت موفق به خرید آن شده است. البته صاحب خودرو تا سال 2021 قادر به استفاده از این مدل بوگاتی نخواهد بود زیرا شرکت مذبور همچنان نیاز به نهایی کردن برخی جزئیات کوچک در نمونه اولیه دارد.

ماشین جدیدی که کریستیانو رونالدو خریده بوگاتی سنتودیچی به مبلغ ۹.۵ میلیون دلار است که از این ماشین فقط ۱۰ تا تو دنیا وجود دارد.

کریستیانو رونالدو سال به سال به کلکسیون ماشین خودش اضافه می‌کند، کلکسیونی که پر از ماشین‌های گران‌قیمت، پرسرعت و خاص است.

کریستیانو رونالدو

به مناسبت جشن تولد پسر رونالدو ، نامزد کریستیانو رونالدو جورجینا و کریستیانو رونالدو، پسرش را شگفت زده کرد و هدیه‌ای گرانقیمت برایش گرفت.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو و نامزدش جورجینا رودریگس امسال صاحب فرزند دختر شدند و حالا قرار است رسماً ازدواج کنند.

ظاهراً این پیشنهاد را کریس در رستوران «زِلا» در لندن به جورجینا داده است.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو با انتشار تصویری از خودش و پسرش آمادگی بدنی خودش و پسرش را نشان داد.

کریستیانو رونالدو

«بلا اسمرالدا» دختر کریستیانو و جورجینا است که البته یک برادر دوقلو هم داشت که پیش از تولد فوت کرد.

فوق‌ستاره پرتغالی دنیای فوتبال که از سال ۲۰۱۷ با جورجینا رودریگس نامزد کرده، ۵ فرزند به نام‌های کریستیانو جونیور (متولد ۱۷ ژوئن ۲۰۱۰)، ایوا و متئو (متولد ۸ ژوئن ۲۰۱۷)، آلانا مارتینا (متولد ۱۲ نوامبر ۲۰۱۷) و بلا اسمرالدا (متولد ۱۸ آوریل ۲۰۲۲) دارند. آلانا مارتینا و بلا اسمرالدا از جورجینا هستند، مادر کریستیانو جونیور مشخص نیست و ایوا و متئو از طریق لقاح مصنوعی متولد شده‌اند.

کریستیانو رونالدوجورجینا نامزد کریستیانو رونالدو در جدیدترین تصویری که در استوری اینستاگرام خود منتشر کرده است تصویر «بلا اسمرالدا» دختر زیبایش به همراه انگشتر گران قیمتش را به نمایش گذاشته است.

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار