طناز طباطبایی| عکس طناز طباطبایی با همسرش| طناز طباطبایی و همسرش

طناز طباطبایی تکلیف خواستگارها را مشخص کرد | معیارهای جالب طناز طباطبایی برای ازدواج

با عبور سن طناز طباطبایی از 40 سال، این سوال پیش آمده که چرا او ازدواج نمی کند؟

طناز طباطبایی تکلیف خواستگارها را مشخص کرد | معیارهای جالب طناز طباطبایی برای ازدواج

طناز طباطبایی از نام های آشنای سینمای ایران در دو دهه اخیر بوده که به ویژه در چند سال گذشته بر شهرت او افزوده شده است. طناز طباطبایی در اواخر دهه 90 اوج گرفت و در چند فیلم اجتماعی خودش را نشان داد و سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را هم تصاحب کرد. طناز طباطبایی در حال حاضر 40 ساله و مجرد است.طناز طباطبایی حالا 40 ساله شده و در بازیگری به پختگی رسیده است. این بازیگر سیمرغ جشنواره فیلم فجر را هم برده و خودش را به عنوان یک بازیگر حرفه ای ثابت کرده است.

با عبور سن خانم طباطبایی از 40 سال، این سوال پیش آمده که چرا او ازدواج نمی کند؟ طناز طباطبایی معمولا مصاحبه نمی کند اما در یکی از مصاحبه هایش که سینما ژورنال آن را منتشر کرده، دلیل ازدواج نکردنش را فاش کرده است.

طناز طباطبایی با اشاره به اینکه گذشتن از سن ۳۰ سالگی باعث شده جدی تر به ازدواج فکر کند گفت: این مدتی که وارد سی سالگی شده ام کمی آرامتر شده ام و بیشتر به زندگی خانوادگی فکر می کنم.

وی ادامه داد: دوست دارم خانواده خودم را داشته باشم. به هر حال این هم بخشی از غریزه است که دوست داری خانواده داشته باشی و خانواده ات را بغل کنی! بازیگر 'مرهم' و 'هیس…' درباره ملاکهایش برای ازدواج گفت: فکر می کنم ازدواج جزو تقدیر آدمی است. از قدیم می گفتند که روزی می رسد کسی به خواستگاری ات می آید که دهانت بسته می شود و بله را می گویی؛ من هم فکر می کنم همین درست باشد.

وی افزود: آدمی می آید که با تو جفت میشود و با تو چفت میشود و همین است که خانواده را شکل می دهد.

طباطبایی خاطرنشان ساخت: اینکه بروی بگردی دنبال شوهری که خوش تیپ باشد و پولدار را قبول ندارم. همان نگاه ازدواج سنتی را بیشتر می پسندم.

6d4ce621

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار