مهراب قاسم خانی| مهراب قاسم خانی و همسرش| مهراب قاسم خانی و شقایق دهقان

مهراب قاسم خانی و خانه ۸۹ میلیاردی!! | مهراب قاسم خانی خودش را سوژه کرد

حساب کتاب مهراب قاسم‌خانی برای خرید یک ویلای چند میلیاردی نشان می‌دهد که بعد از ۲۵۰ سال می‌تواند آن خانه را خریداری کند.

مهراب قاسم خانی و خانه ۸۹ میلیاردی!! | مهراب قاسم خانی خودش را سوژه کرد

مهراب قاسم خانی از فیلمنامه نویسان شناخته شده کشور است که رد پای او در کمدی های محبوب و پرطرفداری نظیر پاورچین و شب های برره دیده می شود. مهراب قاسم خانی برادر پیمان قاسم خانی و همسر سابق شقایق دهقان بازیگر مشهور سینماست. مهراب قاسم خانی در سالهای اخیر به واسطه فعالیت هایش در فضای مجازی بسیار پرحاشیه بوده است. مهراب قاسم خانی در حال حاضر 51 ساله است.

حساب کتاب مهراب قاسم‌خانی برای خرید یک ویلای چند میلیاردی نشان می‌دهد که بعد از ۲۵۰ سال می‌تواند آن خانه را خریداری کند.

مهراب قاسم‌خانی نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت: دیروز حساب کردم که اگه حقوق سی سال کارمندی و سی سال بازنشتگی بابا و مامانم رو با سی سال دستمزد پیمان و بیست و هشت سال دستمزد ،من یعنی درآمد حدود صد و هشتاد سال کاری چهارتامون رو جمع میکردیم بدون این که هیچیشو خرج کنیم بازم حتی نزدیک به نصف این خونه رو هم نمیتونستیم بخریم

 

پ.ن :اول البته میدونم حقوقها و دستمزدها نسبت به قدیم بیشتره و قیمت خونه هم با اون زمان فرق ،داره ولی همینجوری خوشم اومد برای زجر دادن ،خودم محاسبه اش کنم پ.ن دوم نکته دیگه اینه که اگه دستمزد همین امروزم رو هم حساب کنم و هیچیش رو هم خرج نکنم بازم صد و هشتاد سال دیگه حتی نمیتونم این خونه رو به قیمت امروزش بخرم. البته در صورتی که ممنوع الکار نباشم و در صورتی که دویست و پنجاه سال عمر کنم پن سوم ولی نکته اصلی که این آگهی برام جذاب شد این نبود که من نمیتونم بخرمش این هم نبود که پس بعضیا چجوری میخرنش و از کجا اینقدر در میارن نکته اصلیش برام اون کلمه “فقط ” بود که اول آگهی نوشته یعنی بعضیا هستن که نه تنها میتونن ،بخرنش بلکه با دیدنش :میگن فقط هشتاد و نه میلیارد؟ چه ارزون...

پ.ن :چهارم راستش اگه کسایی میتونن بدون دزدی و رانت و اختلاس و آقازادگی این خونه رو ،بخرن نوش جونشون دمشون هم گرم فقط کاش ساختار اقتصادی و تقسیم ثروت توی کشورمون یه جوری بود که مثلاً منم بتونم یه خونه پنجاه متری بخرم.

ماجرای مهراب قاسم‌خانی و ویلای ۸۹ میلیارد تومانی در الهیه

 
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار