طناز طباطبایی| عکس طناز طباطبایی| همسر طناز طباطبایی

طناز طباطبایی همه را متعجب کرد | چهره واقعی طناز طباطبایی این شکلی است؟! +عکس

طناز طباطبایی تصویری متفاوت از خود منتشر کرد.

طناز طباطبایی همه را متعجب کرد | چهره واقعی طناز طباطبایی این شکلی است؟! +عکس

طناز طباطبایی از جمله بازیگران شناخته شده سینما است که در دهه هشتاد به شهرت رسید و در دهه نود اوج گرفت و حالا به عنوان یکی از ستاره های سینمای ایران شناخته می شود. طناز طباطبایی کار خود را در سینما با بازی دیشب باباتو دیدم آیدا به کارگردانی رسول صدرعاملی آغاز کرد. طناز طباطبایی در سالهای اخیر با نقش های جدی در سینما درخشیده و برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شده است. طناز طباطبایی در حال حاضر 40 ساله و مجرد است. اسم طناز طباطبایی همواره در کنار بهنوش طباطبایی می آید اما جالب است بدانید این دو نسبتی با هم ندارند. 

فیلم سینمایی "پریناز" به کارگردانی بهرام بهرامیان و نویسندگی بابک کایدان، ساخته سال ۱۳۸۹ است.

این فیلم به مدت ۸ سال توقیف بود. طناز طباطبایی، فاطمه معتمدآریا، مصطفی زمانی، فرهاد آئیش، حمید فرخ‌نژاد و شبنم قلی‌خانی از بازیگران این فیلم هستند.

طناز طباطبایی با انتشار عکسی از این فیلم نوشت: "‎زن خرافاتی و کم سوادی که اتفاقا اسمش حکیمه است، خیلی از بازی تو این نقش لذت بردم برام پر از خاطره و تجربه است. ‎فیلم سینمایی "پریناز". تولید سال ٨٩، گریم رو استادم آقای عبدالله اسکندری نازنین روی صورتم انجام دادن ،فیلم تا سال ٩٦ توقیف بود...و به تازگی در شبکه نمایش خانگی منتشر شده البته با کمی سانسور به گمونم. ‎ممنونم آقای اسکندری عزیز، از جسارت و شجاعت شما بسیار آموختم."

5282562

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار