مونا فرجاد| مونا فرجاد و همسرش| ازدواج مونا فرجاد

عروسی مونا فرجاد و شیطنت خواهرش مارال | این عکس مونا فرجاد اینستا را ترکاند

مارال فرجاد تصویری از خواهرش مونا در لباس عروس منتشر کرد.

عروسی مونا فرجاد و شیطنت خواهرش مارال | این عکس مونا فرجاد اینستا را ترکاند

مونا فرجاد 39 ساله از بازیگران باسابقه سینمای ایران است. مونا فرجاد که بازیگری را از سریال مزرعه آفتابگردان آغاز کرد دختر جلیل فرجاد و خواهر مارال فرجاد است که آن دو هم هنرپیشه هستند. مونا فرجاد 39 ساله است و علیرغم اینکه همه فکر می کنند او از مارال بزرگتر است اما مارال 41 ساله و خواهر بزرگتر محسوب می شود. مادر مونا فرجاد سال گذشته از دنیا رفت. تازه ترین خبر درباره مونا فرجاد را در ادامه بخوانید.

مونا فرجاد و خواهرش مارال از بازیگران خوب سینما هستند. آنها روز گذشته مورد سرقت قرار گرفتند و متاسفانه سارق به سلامت آنها هم آسیب وارد کرد. نکته جالب درباره این دو خواهر، شوخی های جالب‌شان با هم دیگر در فضای مجازی است.

مثلا چندی پیش مارال فرجاد تصویری از خواهرش مونا در لباس عروس منتشر کرد که باعث شد بسیاری از بازیگران و کاربران به این بازیگر بابت ازدواجش تبریک بگویند اما اکنون مشخص شده که این تنها یک شیطنت از سوی مارال بوده است.

مارال همراه با انتشار تصویر زیر نوشت: "مونای زیبای من، در عروس عصر عیسی ( امشب)". الهام پاوه‌نژاد، آناهیتا درگاهی، بزرگمهر حسین‌پور، هانیه توسلی، لیندا کیانی، سپیده خداوردی، سوسن پرور و... به مونا تبریک گفتند، اما ازدواجی در کار نبود!

تنها چند سال بعد مشخص شد که این تصویر مربوط به مونولوگی تحت عنوان "عروس عصر عیسی" با بازی مونا فرجاد است که از طریق صفحه اینستاگرام این بازیگر پخش شد!!

58

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار