نیکی کریمی| نیکی کریمی و همسرش| عکس نیکی کریمی

ازدواج نیکی کریمی با یک تاجر؟! | نیکی کریمی عروس شد +عکس

آیا خبر مربوط به ازدواج نیکی کریمی با یک تاجر صحت دارد؟

ازدواج نیکی کریمی با یک تاجر؟! | نیکی کریمی عروس شد +عکس

نیکی کریمی یکی از مشهورترین بازیگران زن در ایران طی سه دهه اخیر بوده است. نیکی کریمی در دهه هفتاد به شهرت رسید و در دهه هشتاد اوج فعالیت هنری او رقم خورد و با گذشت سه دهه همچنان توانسته این شهرت را حفظ کند. نیکی کریمی در سالهای اخیر در کنار بازیگری به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مشغول بوده است. آخرین فیلم نیکی کریمی «آتابای» بود که جوایز مختلفی دریافت کرد. تازه ترین خبر درباره نیکی کریمی را در ادامه بخوانید.

نیکی کریمی 51 ساله شده و به اعتبار اخباری که در رسانه های مختلف منتشر شده و همچنین صفحات این بازیگر در فضای مجازی، خانم کریمی مجرد است و ازدواج نکرده.

با این حال سایت رکنا یک ادعای جنجالی را مطرح کرده و نوشته نیکی کریمی در جوانی یک بار ازدواج کرده است. این سایت نوشته: نیکی کریمی بازیگر مطرح و سوپراستار دهه 70 سینمای ایران در زمان جوانی اش یکبار ازدواج کرده بود اما کمتر کسی از ازدواج این خانم بازیگر در جوانی خبر داشت.

به نوشته رکنا، همسر این خانم بازیگر تاجر معروفی بود و بخاطر ناسازگاری هایی که با شغل نیکی کریمی داشت این ازدواج خیلی زود به طلاق ختم شد. برای همین بسیاری از هواداران این خانم بازیگر از ازدواج او خبر ندارند و فکر می کنند نیکی کریمی تاکنون مجرد بوده است و ازدواجی نداشته است.

این خبر در حالی منتشر شده که نیکی کریمی هرگز درباره ازدواج کردن یا نکردن خود صحبتی را مطرح نکرده است.

به هر صورت نیکی کریمی در حال حاضر مجرد است و تنها تصویری که از عروس شدن او وجود دارد مربوط به فیلم عروس به کارگردانی بهروز افخمی است؛ فیلمی که باعث شد نیکی کریمی 19 ساله به سینمای ایران معرفی شود.

تصویری از نیکی کریمی در این فیلم مشاهده می کنید.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار